fbpx

Co w kobiecie lubi mężczyzna?

związek
123rf.com

O ile zakochanie wydarza się dość spontanicznie i w jakimś wymiarze jest poza naszą kontrolą, to pozostanie atrakcyjną dla mężczyzny wymaga pracy. Co możesz zrobić, żeby on nadal szalał na twoim punkcie?
1. Ubieraj się ciekawie

Odpowiedni dobór ubrań pasujący do twojej osobowości jest ważny. Sprawia, że czujesz się zadbana, atrakcyjna i autentyczna. A także bardziej pewna siebie. Dobrze też znać swoje atuty w wyglądzie i je podkreślać.

2. Nie zapominaj o perfumach

Zmysłowe perfumy działają w ten sposób, że pociągający zapach kojarzy mu się z tobą i twoim ciałem. Warto też pamiętać, żeby włosy pachniały świeżością i dobrym kosmetykiem. Pachnij, a on chętniej się będzie w ciebie wtulał.

3. Bądź pewna siebie

Prawdziwy mężczyzna lubi mieć do czynienia z prawdziwą kobietą. Udawanie małej dziewczynki, bezradnej i słabej może na chwilę obudzi w niego rycerza lub psychoterapeutę. Jednak dojdzie do tego, że w dłuższej perspektywie taka kobieta jest ciężarem. Dlatego bądź pewna siebie, samodzielna i niezależna.

4. Śmiej się jak najczęściej

Uśmiech jest jak magnes. To naturalne, że chcemy przebywać w towarzystwie osoby radosnej, zadowolonej, uśmiechniętej. Mężczyzna lubi, gdy śmiejesz się z jego dobrych żartów i sama potrafisz żartować. Dlatego śmiejcie się razem jak najczęściej.

5. Bądź naturalna

Najbardziej atrakcyjna jest zawsze naturalność. Dlatego bądź sobą, nie udawaj nikogo innego, nie odgrywaj ról ani nie uprawiaj miłosnych gierek. Jednak warto mieć świadomość, że umiejętność dzielenia się sobą prawdziwą, wymaga głębokiego samopoznania. Nie przestawaj zgłębiać siebie, bądź uważna na swoje myśli i uczucia. Działaj tylko w zgodzie z nimi. W innym przypadku będziesz zdradzała siebie a on cię nie pozna. Wyczuje, że to mistyfikacja i wyruszy na poszukiwanie kobiety o prawdziwym obliczu.

6. Niech on cię trochę goni

Lepiej nie być zbyt dostępną dla mężczyzny, bo straci zainteresowanie. Miej swoje sprawy, zainteresowania, a nawet tajemnice. Zaostrzysz jego ciekawość na ciebie, która nie wygaśnie tak szybko.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze