1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuł Sponsorowany

Niezwykły kalendarz ze szlachetnym przesłaniem na 2019 rok!

Zobacz galerię 12 Zdjęć
Szukasz kalendarza na przyszły rok z przesłaniem? Jesteś fanką zwierząt? Kochasz psy i popierasz ich adopcję?

A może sama masz w domu czworonoga adoptowanego ze schroniska i chcesz wesprzeć los jego braci? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, to mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję!

 

Od początku, czyli jak to się zaczęło?

Podobnie jak większość szlachetnych inicjatyw, współpraca marki Beko z Fundacją dla szczeniąt Judyta rozpoczęła się zupełnym przypadkiem. Ponieważ w rodzinie Beko są szczeniaki z tej Fundacji, jest ona obserwowana w social mediach przez jej pracowników. Na początku tego roku w schronisku zepsuła się pralka, co było ogromnym problemem, biorąc pod uwagę, że ilość czworonożnych mieszkańców fundacji przekraczała setkę (!). Każdy właściciel czworonoga wie, z czym wiąże się zepsuta pralka – nie tylko w okresie zrzucania przez psiaki futra J Fundacja poprzez posty w mediach społecznościowych poprosiła o pomoc. Odpowiedź nadeszła bardzo szybko - właśnie od firmy Beko, która jeszcze tego samego dnia podarowała fundacji pralkę z funkcją „Pupil”, której zadaniem jest usuwanie sierści z ubrań, kocyków itp.) oraz suszarkę automatyczną. Na tym jednak współpraca się nie zakończyła!

 

 

Wspólny kalendarz - Razem dla naszych pupili

 

Sympatia firmy Beko do fundacji oraz niezwykłość projektu schroniska dla szczeniąt spowodowały, że w wakacje tego roku powstał pomysł na stworzenie kalendarza, którego bohaterami będą podopieczni fundacji. Jak pisze Beko we „wstępniaku” do kalendarza: Podczas projektowania nowych rozwiązań w Beko nie zapominamy o tym, że dom to nie tylko ludzie. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za właścicieli zwierząt, ale także za same czworonogi. W ten sposób powstała linia pralek z Funkcją Pupil, dzięki której codzienność opiekunów naszych futrzastych przyjaciół jest dużo prostsza!

 

Beko, razem z fundacją dla szczeniąt Judyta, chce zapewnić jej małym podopiecznym takie warunki życia, na jakie zasługują najlepsi przyjaciele człowieka.  Chce także pomóc w znalezieniu im nowych, kochających rodzin. Dlatego cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zapewnienie maluchom odpowiedniej opieki. Nas to przekonuje! Taki kalendarz będziecie mogli kupić internetowo przez Charytatywni Allegro. Zróbcie prezent sobie lub najbliższej Wam osobie. Staniecie się posiadaczami przepięknego kalendarza (już dziś możemy Wam przedstawić bohatera majowego miesiąca na 2019), a przy okazji zrobicie coś naprawdę znaczącego dla czworonożnych maluchów.

 

Czym zajmuje się Fundacja dla szczeniąt Judyta?

To organizacja non profit, której celem jest niesienie pomocy psim dzieciom. Pod ich opiekę trafiają szczenięta porzucone, chore, skrzywdzone, po wypadkach, zabierane z rowów, pól i ulic – często z matkami. Pracownicy fundacji leczą je, przygotowują do adopcji i znajdują dla nich dobre, świadome podejmowanej odpowiedzialności, kochające domy. Fundacja zajmuje się również psiakami w różnym stopniu niepełnosprawnymi. Pracownicy i wolontariusze robią wszystko co w ich mocy, by mogły normalnie żyć. W fundacji przebywa obecnie znany z telewizji piesek Fijo (okropnie skatowany przez poprzedniego właściciela, obecnie porusza się na wózku). Fundacja w tej chwili buduje JUDYTOWO – pierwszy w Polsce tego typu ośrodek dla szczeniąt, psów niepełnosprawnych. Bezpieczny azyl, przepustka do normalnego życia.

 

 KUP KALENDARZ >> 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze