fbpx

Butik Walentynkowy

Świeczki do masażu: Petits Joujoux Fine Massage Candles

Świeczki do masażu: Petits Joujoux Fine Massage Candles

To prawdziwa podróż do zmysłów: delikatnie perfumowany wosk topnieje w ciepły, odżywczy olejek do masażu, wykonany z masła shea i olejku jojoba, pozwalając kochankom zanurzyć się w zmysłowych aromatach i odpłynąć do pełnych uroku, odległych miejsc. Jest to prawdziwie luksusowy produkt, który będzie wspaniałym uzupełnieniem podczas romantycznych wieczorów we dwoje. Dostępne w sześciu wersjach zapachowych, zainspirowanych sześcioma niepowtarzalnymi miejscami na Ziemi. Świetnie sprawdzą się jako zmysłowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Petits Joujoux Fine Massage Candles wykonane są wyłącznie z naturalnych składników, bez dodatku barwników i konserwantów.

Petits Joujoux zadedykowane jest sztuce – sztuce uwodzenia. Zainspirowane francuską burleską, ich produkty stworzone są dla kobiet, które pragną kusić i zachwycać pięknem i elegancją. Projektanci wkładają wiele pracy i serca, by każdy produkt Petits Joujoux był dopracowanym w najdrobniejszym szczególe atrybutem podkreślającym piękno i zmysłowość wyzwolonej kobiety.

Dostępne w kilku zapachach, m.in. A trip to Waikiki Beach – słodki, świeży zapach będący kompozycją kokosa i ananasa, przywodzi na myśl ocean, plażę i Piña Coladę.

Gra zmysłów z Secret Place

Aromatyczna świeca do masażu Petits Joujoux Fine Massage Candles wykonana z olejku jojoba i masła shea to świetny pomysł na urozmaicenie romantycznych chwil we dwoje.

Wasze zmysły dodatkowo pobudzi LELO Tantra Feather Teaser – czyli piórko do łaskotania.

Przenieście się do świata romantyzmu, bliskości, erotyzmu.

Te i inne gadżety dostępne stacjonarnie w Warszawie i Poznaniu oraz na www.secretplace.pl