1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Wydawnictwo Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Nieprawda, że aktywny czytelnik to ginący gatunek. Ośmiuset wystawców z dwudziestu pięciu krajów, tysiąc autorów - nowości, spotkania i wiele imprez towarzyszących. Warszawskie Targi Książki to okazja, aby nie tylko książkę obejrzeć, kupić, wymienić na nową, ale także – spotkać swojego ulubionego pisarza.

Na naszym stoisku gościliśmy autorów nowości i bestsellerów.

Premierą targową, która niemalże prosto z drukarni przyjechała na nasze stoisko była trzecia część bestsellerowych „Koktajli dla zdrowia i urody” Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr.

Autorzy książek o zdrowym jedzeniu udzielali wielu, czasem bardzo wyczerpujących odpowiedzi. Tak było w przypadku Moniki Mrozowskiej („Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie”) oraz Karoliny i Macieja Szaciłłów („Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem”). W przypadku Karoliny i Maćka wiele pytań dotyczyło nowej, premierowo prezentowanej książki „Detoksy dla zdrowia i urody”.

Czytelniczki, które oczekiwały na nową książkę Ałbeny Grabowskiej również się nie zawiodły. Na Targach po raz pierwszy można było kupić pierwszy tom powieści „Alicja w krainie czasów” w wyjątkowej edycji. Bohaterką okładek wszystkich trzech tomów będzie sama autorka w stylizowanych, adekwatnie do czasu akcji, kreacjach.

Czytelnicy magazynów „Sens” i „Zwierciadło” mogli spotkać się z ulubionymi felietonistami: Hanną Samson („Sensownik. Opowieści życiowe”), Maciejem Stuhrem („W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił”) oraz Szymonem Majewskim („Życie w pożyciu”).

Młodzi i starsi ogrodnicy komplementowali książki Mai Popielarskiej, korzystając przy okazji z porad dotyczących pielęgnacji ogródka.

Nie tylko z Warszawy przyjechali również ci, których poruszył „Osobisty przewodnik po depresji” Tomasza Jastruna.

Dziękujemy tym, którzy odwiedzili nasze optymistyczne w kolorze stoisko. I ich, i tych, którym nie udało się być w tym roku na Warszawskich Targach Książki – zapraszamy za rok lub wcześniej – do księgarni internetowej Wydawnictwa Zwierciadło.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze