1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Otwarcie nowego salonu Gatta w Złotych Tarasach

Otwarcie nowego salonu Gatta w Złotych Tarasach

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 5 Zdjęć
W czwartek, 9 sierpnia, w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie, GATTA otworzyła swój nowy, flagowy salon. Dla Klientek marki stworzona została zupełnie nowa przestrzeń, w której każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo! Oto jak wygląda nowy salon.

Zupełnie nowe miejsce na modnej mapie stolicy powstało w jednym z najbardziej znanych centrów handlowych w Warszawie. GATTA posiadała tam już swój salon, a teraz zainicjuje nową odsłonę. Zmieniła się zarówno powierzchnia, jak i lokalizacja.

Klientki mogą cieszyć się kolekcjami marki GATTA w znacznie większej niż dotychczas, bo 120-metrowej przestrzeni. Nowy salon położony jest na poziomie zero, tuż obok Costa Coffee.

„To miejsce stworzone z myślą o kobietach i zaprojektowane tak, aby czuły się one swobodnie, jednak przytulnie i bezpiecznie. Klimat buduaru, doskonale wpisującego się w temat świata kobiecej bielizny, jednocześnie seksownego, jak i tajemniczego, podkreślił wystrój salonu. Kryształowy żyrandol, duże lustra w złotych ramach, a także pozwalająca wydobyć pełne piękno produktów wszechobecna biel, czy wygodne różowe pufy to tylko kilka wyznaczników klimatu nowego flagowego salonu GATTY” – powiedziała Anna Gołębicka, Doradca Zarządu.

Do butiku zapraszają olbrzymie witryny, w których zobaczyć można manekiny prezentujące najnowsze trendy kreowane przez markę. Nowy flagowy salon to miejsce, w którym kobiety mogą znaleźć wymarzoną i idealną dla siebie bieliznę, najmodniejsze rajstopy, ubrania i dodatki, w wyborze których pomogą wyspecjalizowani doradcy. W salonie dostępne są regularne kolekcje marki GATTA, a także Gatta by Annebra – wyjątkowa limitowana kolekcja strojów plażowych. To miejsce, w którym łączą się najnowsze trendy w modzie, designie, a także nowa jakość marki.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze