1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Kultura
 4. >
 5. 48 Hours Film Project Warsaw

48 Hours Film Project Warsaw

Chcesz być częścią międzynarodowego projektu filmowego? Zbierz ekipę, nakręć film i jedź do Cannes!

Konkurs 48 Hour Film Project, zawita do Warszawy już 21 października. Filmowcy mają okazję sprawdzić, kto nakręci najlepszy film krótkometrażowy w zaledwie 48 godzin. Zwycięzca będzie walczyć o pierwszą nagrodę z pozostałymi laureatami konkursów z innych krajów.

W tym roku zespoły będą przyjmowane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Ekipy które nie zdążą się zarejestrować na czas, trafią na listę oczekujących. Jeśli jakaś ekipa się wycofa, do uczestnictwa zaprosimy zespoły z listy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem, i uda nam się zorganizować dodatkowe miejsce na projekcje, powiadomimy ekipy z listy oczekujących.

Udział w konkursie jest płatny. Opłata rejestracyjna na całą ekipę w Polsce wynosi od 120 złotych do 200 złotych. Podział jest następujący:

 • Wczesna rejestracja - 120 złotych ( 22 wrzesień)
 • Normalna rejestracja - 150 złotych (23 wrzesień - 6 października)
 • Późna rejestracja - 200 złotych (7 - 21 października)
 • 23 października- oddanie gotowych, zmontowanych filmów
 • 24, 25, 26, 27, 28 października – projekcje nakręconych filmów - będą one miały miejsce w warszawskich klubokawiarniach, Powiększeniu, Nowym Wspaniałym Świecie, Dobranocce, 1500m2 do Wynajęcia, na Solcu i w Galerii Mito. Podczas pokazów drużyny będą mogły obejrzeć efekty swojej pracy oraz pokazać je rodzinie i znajomym. W tym czasie odbędzie się także głosowanie publiczności, które wyłowi najlepszy- zdaniem widzów film. W międzyczasie trzyosobowe jury, składające się z profesjonalistów z branży audiowizualnej- Arkadiusza Tomiaka oraz Xawerego Żuławskiego i Jarka Barzana, wybierze najlepszy film, który weźmie udział w konkursie międzynarodowym i będzie mieć szansę prezentacji podczas specjalnych projekcji na Festiwalu w Cannes!
 • 29 października- impreza zakończeniowa - zamknięcie filmowego tygodnia. Okazja do poznania innych drużyn, filmowców, organizatorów festiwalu, jury. Ogłoszenie nagrody głównej (trofeum, projekcja podczas Filmapalooza, oficjalnego 48 HFP Awards Weekend, Movie Magic Screenwriter Software 6) oraz wyników plebiscytu publiczności.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronach 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze