1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT POLSKA 100 na 100 lat niepodległości! Seria Jubileuszowa Fyrklӧvern idealna na święta!

POMYSŁ NA WYJĄTKOWY PREZENT POLSKA 100 na 100 lat niepodległości! Seria Jubileuszowa Fyrklӧvern idealna na święta!

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Marka Fyrklövern zaprojektowała absolutnie unikalną serię jubileuszową porcelany, która podkreśla doniosłość i wagę setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.  Serwis porcelanowy POLSKA 100 łączy w sobie oryginalny, owalny kształt,  klasykę bieli oraz luksus zdobień, wykonanych z 18-karatowego złota oraz platyny.

Każdy talerz i filiżanka zostały opatrzone unikalną Pieczęcią Jubileuszową – POLSKA 100, Rocznica Odzyskania Niepodległości 1918-2018. Ambasadorką marki POLSKA 100 jest Grażyna Brodzińska – międzynarodowej  sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa. To wyjątkowy prezent nie tylko z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ale także świetny pomysł na upominek świąteczny pod choinkę!

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie . Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze