1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Madonna powraca z nowym albumem!

Królowa popu nie zwalnia tempa. Właśnie ogłosiła wielki powrót! Na tę wiadomość czekali fani na całym świecie. W poniedziałek artystka zapowiedziała nowy album zatytułowany „Madame X”. Będzie to czternasty longplay w jej karierze. Czym tym razem zaskoczy nas wokalistka? Obejrzyjcie teaser!

 

Premiera nowego krążka Madonny będzie prawdopodobnie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Jak zdradza wokalistka, pod tajemniczym tytułem "Madame X" kryje się jej nowe alter ego.

"Madame X to tajna agentka, która podróżuje po całym świecie. Nieustannie zmienia swoją tożsamość. Walczy o wolność. Rozświetla ciemność. Jest instruktorką tańca cha cha, profesorem, pokojówką, głową państwa, amazonką, więźniarką, studentką nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą i prostytutką" – zapowiedziała.

Wygląda na to, że artystka po raz kolejny ma zamiar zaskoczyć. Dokładna data premiery albumu nie jest jeszcze znana, jednak już w najbliższą środę ukaże się pierwszy singiel. Utwór z gościnnym udziałem kolumbijskiego wokalisty Malumy nosi tytuł „Medellin”. Nie możemy się doczekać!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze