1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jest zwiastun „Once Upon a Time… In Hollywood”, a w nim... polski aktor jako Roman Polański

Jest zwiastun „Once Upon a Time… In Hollywood”, a w nim... polski aktor jako Roman Polański

fot. BEW
fot. BEW
O tym filmie Quentina Tarantino było głośno już od dawna. W zasadzie od momentu, gdy świat obiegły pierwsze zdjęcia z planu i wiadomo było, że główne role zagra dwóch najpopularniejszych aktorów Hollywood - Brad Pitt i Leonadro di Caprio, wszyscy wyczekiwali kolejnych wiadomości dotyczących nowego filmu w karierze amerykańskiego reżysera.

W sieci właśnie pojawił się oficjalny zwiastun najnowszego hitu twórcy takich dzieł jak: "Django", nagrodzonego wieloma nagrodami, w tym dwoma Oscarami, świetnych "Bękartów Wojny" oraz kultowych: "Pulp Fiction" i "Kill Bill". "Once Upon a Time in Hollywood" to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy po latach nieobecności w przemyśle filmowym, starają się powrócić do nowych realiów i odnaleźć w nieznanej im rzeczywistości.

Jak na razie film mieli okazje obejrzeć goście 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, ale już niebawem cały świat będzie mógł podziwiać... m.in. polskiego aktora - Rafała Zawieruchę, który wcielił się w filmie w Romana Polańskiego. Z nowego trailera, który pokazuje nam o wiele więcej, niż wcześniejsze zapowiedzi filmu, możemy dowiedzieć się, że film, oprócz historii dwójki głównych bohaterów będzie zawierał także historyczne wydarzenia, którymi żyło ówcześnie Hollywood. Jednym z nich była tragiczna śmierć ukochanej żony Romana Polańskiego, Sharon Tate, która została zamordowana w dziewiątym miesiącu ciąży przez gang Charlesa Mansona. Rolę żony Polańskiego odgrywa piękna Margot Robbie, którą mogliśmy podziwiać m.in. w takich filmach, jak: "Wilk z Wall Street", czy "Jestem najlepsza. Ja, Tonya".

W produkcji "Once Upon a Time in Hollywood" wystąpili także: Tim Roth, Kurt Russell, Burt Reynolds, Michael Madsen oraz Al Pacino.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze