1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Weekend z Dr Irena Eris Tasty Stories

Weekend z Dr Irena Eris Tasty Stories

Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe
Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Coraz chętniej sięgamy po lokalne i sezonowe produkty, wytwarzane naturalnymi metodami. Doceniamy ludzi, którzy sami uprawiają warzywa albo tłoczą sok z jabłek. Od trzech lat w Hotelach SPA Dr Irena Eris trwa projekt kulinarno-społeczny, którego celem jest przybliżenie najlepszej jakości produktów wytwarzanych przez lokalnych drobnych wytwórców.

 

Szefowie kuchni Hoteli SPA zabierają gości w podróż po smakach Beskidów oraz Warmii i Mazur, w poszukiwaniu „tasty stories” – smakowitych, pełnych prawdziwych emocji opowieści o lokalnej kuchni i o ludziach, którzy ją tworzą. Finałem tej podróży są dwa weekendy organizowane w Hotelach SPA Dr Irena Eris: pierwszy odbywa się w Krynicy–Zdroju, drugi na Wzgórzach Dylewskich.

Spotkaniom towarzyszą pokazy filmowe, degustacje oraz kiermasze produktów lokalnych, w menu hotelowych restauracji pojawia się specjalna wkładka przygotowana na tę okazję. Lecz grande finale stanowi ekskluzywna kolacja z menu degustacyjnym i wine pairingiem, przygotowana przez szefów kuchni Hoteli SPA i ich przyjaciół po fachu, inspirowana historiami bohaterów „tasty stories”.

Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe

Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe Dr Irena Eris Tasty Stories, fot. materiały prasowe

Zapraszamy na dwa wyjątkowe weekendy ze smakiem i ekskluzywną kolacją 13-15 września do Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój i 18-20 października do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - oraz do odkrywania smakowitych opowieści na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze