1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. „And Just Like That…” od dziś na platformie HBO GO

„And Just Like That…” od dziś na platformie HBO GO

Począwszy od 9 grudnia na platformie HBO GO w każdy kolejny czwartek będzie ukazywał się jeden odcinek serialu „And Just Like That…”. (Fot. materiały prasowe HBO)
„And Just Like That…” – pod takim tytułem wrócił kultowy serial „Seks w wielkim mieście”. Dwa pierwsze odcinki można już oglądać na platformie HBO GO.

O powrocie „Seksu w wielkim mieście” i historii z życia Carrie Bradshaw mówiło się już od wielu lat. Miłośnicy serialu w końcu się tego doczekali. Pierwsze odcinki „And Just Like That…”, czyli kolejnego rozdziału kultowej produkcji, właśnie trafiły na platformę HBO GO. Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker i Kristin Davis ponownie wcieliły się w role przyjaciółek z Nowego Jorku. Jednak, ze względu na konflikt z Sarą Jessicą Parker, w obsadzie zabrakło Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy Jones.

„And Just Like That…” to kontynuacja historii przyjaciółek – Carrie Bradshaw, Mirandy Hobbes i Charlotte York – które teraz są już około pięćdziesiątki. Ich przyjaźń nabrała więc zupełnie nowego, dojrzałego charakteru.

W nowym sezonie występują również: Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson i Evan Handler. Zdjęcia do „And Just Like That…” były kręcone w Nowym Jorku. Serial składa się z 10, około półgodzinnych odcinków. Począwszy od 9 grudnia na platformie HBO GO w każdy kolejny czwartek będzie ukazywał się jeden odcinek.

„Seks w wielkim mieście” powstał w oparciu o książkę o tym samym tytule autorstwa amerykańskiej pisarki Candace Bushnell. Swoją premierę miał w 1998 roku i doczekał się aż sześciu sezonów, a odcinki można było oglądać w HBO do 2004 roku. W 2008 i 2010 roku powstały dwa pełnometrażowe filmy opowiadające o losach przyjaciółek z Nowego Jorku.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze