fbpx

Amy Winehouse odwołuje europejską trasę koncertową!

Materiały prasowe - Intro Media

We wtorek Amy Winehouse oficjalnie odwołała wszystkie koncerty w ramach europejskiego tournee, w tym występ w Polsce.

27-letnia wokalistka rozpoczęła swoją trasę koncertową w ubiegłą sobotę w Belgradzie, jednak pojawiła się nietrzeźwa na scenie, myląc słowa swoich piosenek, czym wbudziła ogromne niezadowolenie publiczności.

Po tym zdarzeniu management postanowił zrezygnować z kontynuowania wystepów artystki, na początku w Atenach i Istambule, a teraz ostatecznie zawieszono całą trasę. Jej występ w Polsce miał się odbyć w ramach ARTPOP Festival w Bydgoszczy.

Amy Winehouse urodziła się w 1983 roku w Wielkiej Brytanii. Jej debiutancki album „Frank” ukazał się w 2003 roku i odniósł sukces na rynku brytyjskim (platynowa płyta). Światową sławę zyskała wraz z płytą „Back to Black” wydaną w 2006, która sprzedała się w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie. Pochodzą z niej takie przeboje jak „You know I’m No Good” oraz najbardziej znany „Rehab”.

Od kilku lat artystka walczy z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W wielu wywiadach telewizyjnych oświadczyła też, że ma problemy z depresją i cierpi na bulimię.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze