fbpx

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
"Pokojówka na Manhattanie" z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem w rolach głównych to świetny film na poprawę humoru w pochmurny dzień. (Fot. BEW Photo)

Jest tancerką, multimilionerką i gwiazdą muzyki pop. Dała się również poznać jako świetna aktorka, która doskonale radzi sobie na dużym ekranie. Dziś przyglądamy się najlepszym komediom romantycznym z udziałem Jennifer Lopez.

„Pokojówka na Manhattanie”

Czarująca komedia romantyczna z Jennifer Lopez i Ralphem Fiennesem w rolach głównych to świetny film na poprawę humoru w pochmurny dzień. Zmagająca się z codziennymi trudnościami Marisa Ventura pracuje jako pokojówka w luksusowym Beresford Hotel na Manhattanie. Niespodziewany splot wydarzeń sprawia, że młody, obiecujący polityk bierze ją omyłkowo za hotelowego gościa i zakochuje się w niej. Czy pracownica hotelu i dżentelmen z Manhattanu zaryzykują wszystko dla przeżycia pięknego romansu?

Film dostępny jest na Netflixie.

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
„Pokojówka na Manhattanie” (Fot. BEW Photo)

„Sposób na teściową”

Jennifer Lopez i Jane Fonda w doskonałej komedii romantycznej, która rozbawi was do łez. Po latach szukania tego jedynego, Charlotte znajduje w końcu mężczyznę swych marzeń. Szybko odkrywa jednak, że jego matka, Viola, jest kobietą z najgorszego koszmaru. Niedawno zwolniona z telewizji dziennikarka zaczyna obawiać się, że niedługo być może – podobnie jak swoją karierę – straci również syna. Postanawia więc odstraszyć przyszłą synową. Dziewczyna jednak decyduje się bronić. Kto wygra tę niezwykle zabawną wojnę domową? Przekonajcie się sami!

Film dostępny jest na Netflixie.

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
„Sposób na teściową” (Fot. BEW Photo)

„Powiedz tak”

Jennifer Lopez i Matthew McConaughey w jednej z najsympatyczniejszych komedii romantycznych z początku XXI wieku. Mary Fiore jest specjalistką od organizowania ślubów. Niestety w życiu prywatnym spotykają ją same porażki. Pewnego dnia z opresji ratuje ją przystojny doktor Steve Edison. Bohaterowie oczywiście zakochują się w sobie, jednak Mary nie wie jeszcze, że uroczy lekarz jest… jej kolejnym klientem. Gdy narzeczona Steve’a mówi mu, że nie chce wychodzić za mąż, ten wysyła ją w podróż poślubną i jedzie szukać Mary, która miała w tym samym czasie wyjść za Massima.

Film dostępny jest na cineman.pl.

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
„Powiedz tak” (Fot. BEW Photo)

„Jak urodzić i nie zwariować”

Znakomita komedia romantyczna na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców „W oczekiwaniu na dziecko”. Poznaj historie par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa: Jules i Evan odkrywają jak ciężkie są przygotowania do porodu, Wendy i Gary zmagają się z burzą hormonów, Alex uczęszcza na spotkania świeżo upieczonych ojców, a Rosie i Marco zastanawiają się co zrobić, gdy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców. Wszyscy zadają sobie pytanie: jak urodzić i nie zwariować…

Film dostępny jest na Netflixie.

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
„Jak urodzić i nie zwariować” (Fot. materiały prasowe)

„Teraz albo nigdy”

Przebojowa komedia romantyczna „Teraz albo nigdy” z Jennifer Lopez w roli głównej to historia inteligentnej i błyskotliwej Mai. Kobieta jest świetna w swojej pracy, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i nagle wszystkie jej marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc zupełnie nową, ekskluzywną wersję. Maya postanawia wykorzystać szansę, przed jaką stawia ją los.

Film dostępny jest na cineman.pl i player.pl.

Najlepsze komedie romantyczne z udziałem Jennifer Lopez
„Teraz albo nigdy” (Fot. materiały prasowe)
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze