fbpx

Wydawnictwo Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki – autorzy, gwiazdy i święto książki

Wydawnictwo Zwierciadło na Warszawskich Targach Książki – autorzy, gwiazdy i święto książki
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
fot. ZW

Warszawskie Targi Książki to okazja, aby nie tylko książkę obejrzeć, kupić, wymienić na nową, ale także – spotkać swojego ulubionego pisarza.

Warszawskie Targi Książki to okazja, aby nie tylko książkę obejrzeć, kupić, wymienić na nową, ale także – spotkać swojego ulubionego pisarza.

Na naszym stoisku gościliśmy autorów nowości i bestsellerów.

Nowości reprezentowali: Magdalena Łyczko z „Lekcją miłości” – poruszającymi rozmowami o rodzicielstwie ze znanymi rodzicami: Katarzyną Bosacką, Barbarą Falandysz, Maciejem Orłosiem i innymi. Gościł również u nas Artur Cieślar, autor wzruszających wspomnień o Małgorzacie Braunek „Listy do Małgosi. Jabłoń kwitnie zawsze”. Najwięcej osób jednak przyszło na spotkania z Szymonem Majewskim, którego zbiór felietonów „Życie w pożyciu” – dowcipnych, trafnych obserwacji na temat relacji damsko-męskich trafił do księgarń dzień przed targami.

Na autorki bestsellerów – Ałbenę Grabowską (saga „Stulecie Winnych”), Katarzynę Błażejewską „Koktajle dla zdrowia i urody”, Katarzynę Miller („Królowe życia i król”, „Nie bój się życia”) oraz Maję Popielarską („12 miesięcy z Mają Popielarską”) czekało wielu czytelników. Ałbena Grabowska otoczona była kręgiem znanych blogerek książkowych, które przyjechały do Warszawy z różnych regionów Polski, by osobiście poznać autorkę „Stulecia Winnych”. Drugi tom sagi otrzymał podczas targów nagrodę jury w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę”, organizowanym przez portal literacki Granice.pl.

Katarzyna Błażejewska udzielała porad na temat przepisów na zdrowe koktajle, które dodają energii, ułatwiają metabolizm i pomagają wygrać ze stresem. Wielbiciele ogrodów i ogródków czekali na Maję Popielarską, a do Katarzyny Miller jak zwykle podążały miłośniczki jej psychologicznych porad – najczęściej po autograf z tegorocznym bestsellerem „Królowe życia i król” w ręku.

Pojawiła się też nowa tradycja – autorzy, którzy spotykali się u nas w stoisku, wymieniali się swoimi książkami ze specjalnymi dedykacjami.

Aż żal, że następne targi dopiero za rok… Na szczęście jesienią na Targach Książki powita nas Kraków!

12 miesięcy z Mają Popielarską (oprawa twarda)
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze