1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mężczyzna Koziorożec. Jaki jest i czego szuka?

Fot. 123rf
Jak go zrazić? – Zaciągać go do łóżka, jak właśnie pracuje i jest bardzo zajęty. Realizować przy nim szalone pomysły polegające na porzuceniu obowiązków i podróży w nieznane. Jak go zdobyć? – dobrze zaplanować randkę. Żadnych niespodziewanych sytuacji, dobra organizacja, zacna knajpa i jesteś w domu. Tylko nie zapomnij wypielić ogródka.

Uczucia i namiętność Koziorożca wzrastają na glebie bezwarunkowej akceptacji i z nawozem stabilności. Zasadnicza różnica między Panną a Koziorożcem polega na umiłowaniu luksusu, jaki cechuje tego drugiego. Z tym, że Koziorożec jest zazwyczaj zupełnie nieodgadniony emocjonalnie i bardzo chroni swoją prywatność. Pewna ekscentryczność Koziorożca polega na tym, że może być jednocześnie skrajnie małomówny i powściągliwy oraz rozpasany i nieumiarkowany w zażywaniu przyjemności.

Koziorożec w seksie: Choć uwodzenie i seks traktuje jak operację militarną, dopiętą do szczegółu, naprawdę może być znakomitym kochankiem. Nieśpieszny, skoncentrowany i ze skłonnością do perwersji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze