1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Skorpionie - mroczny kochanek

Mars w Skorpionie - mroczny kochanek

123rf
123rf
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Magnetyczny, potężny, tajemniczy. O tym mężczyźnie nie sposób napisać bez poruszania tematów: seksu, zazdrości, zemsty, kontroli, intensywności, silnej woli. Jest o tyle pociągający, o ile niebezpieczny. Ten czarny mag przyprawia o dreszcze nie tylko w łóżku.

Właścicielkę Marsa w Skorpionie trudno jest zadowolić pod wieloma względami. Urodziłaś się z silnym męskim pierwiastkiem, zostałaś obdarzona magnetyczną seksualnością, do swoich celów dążysz niezłomnie motywowana głębokimi emocjami. Jaki mężczyzna cię zadowoli?

Czego pragniesz? Intensywności, badania granicy, gdzie przyjemność spotyka się z bólem, przełamywania seksualnych tabu, wewnętrznej głębi. Bez trudu przyciągasz mężczyzn, pytanie o jakość. Twoja siła i samowystarczalność może dobrze polaryzować się ze słabeuszami, którzy potrzebują twojej mocy. Jednak ty zawsze będziesz tęsknić o mrocznym, silnym kochanku. O czarnym księciu. Psychodelicznym, okultystycznym. O magu kierującym się instynktem a nie rozumem. Introwertycznym, odpornym na ciosy, potrafiącym kontrolować swoją energię, skrytym, władczym, o silnym popędzie seksualnym. Masz słabość do mężczyzn w typie rockowych czy heavy metalowych muzyków, do których pasują czerwone róże i przekleństwa. Takiemu mężczyźnie z rozkoszą się oddasz, przekraczając wszelkie granice przyzwoitości. Znajdziesz się w niebie i w piekle jednocześnie.

Twój ideał jest ambitny i zdecydowany wygrywać, ale nie robi tego tak brawurowo i buńczucznie jak znaki ogniste. Skorpion należy do wodnego świata uczuć, tyle że jego uczucia są jak skute lodem, ukryte głęboko w nieświadomości. On, oczywiście ma do nich dostęp, ponieważ wszystko, co tajemne i co ukrywa się pod powierzchnią, jest jego naturalnym środowiskiem. Trudno mu jednak je wyrazić. Jest skryty, nieco podejrzliwy, monitorujący rzeczywistość przenikliwym spojrzeniem. Może się nawet wydawać nieśmiały i cichy, może wyglądać na ekscentrycznego samotnika. Tak naprawdę jest jednak absolutnie niezależny i nie pozwalający na to, żeby ktoś nim manipulował. Będziesz szanować mężczyznę, który będzie wygrywał niemal niezauważalnie, ale z ogromną determinacją i wewnętrzną dyscypliną. Dzięki wytrzymałości i koncentracji. Twój wymarzony partner działa za kulisami i bywa niebezpieczny.On jest ostry. Trafia w dziesiątkę, bo ma intuicyjny umysł. Sprawi ci przyjemność, gdy się z takim mężczyzną zetrzesz w walce a on ci nie ulegnie. Jednocześnie twój wymarzony ideał jest wrażliwy, głęboko uczuciowy i opiekuńczy. Wnikliwy i poważnie zainteresowany tym, co czujesz. Na tyle delikatny i obdarzony emocjonalną inteligencją, żeby wiedzieć, że najbardziej w świecie boisz się odrzucenia. Będzie więc blisko, bardzo blisko. Nie w twoim stylu jest flirtowanie do niczego konkretnego nie prowadzące. Skorpion jeśli czegoś chce, chce totalnie i prawdziwie. Związki i seks to dla niego poważna sprawa. Bez zazdrości miłość dla niego nie istnieje. Nie przestraszysz się zaborczości ani gniewu, są one tobie znane. Nie zachwyci cię żaden fircyk w zalotach. Raczej mężczyzna intensywny i nieco obsesyjny, który dostarczy ci głębokich przeżyć miłosnych. Będziesz bezkompromisowo wymagała od niego prawdy, uczciwości, lojalności, określenia tego, co czarne a co białe. Kiedy stracisz zaufanie, odejdziesz od niego na zawsze, poprzysięgając zemstę. Bo dla ciebie liczy się wszystko albo nic.

Bez seksu życie nie ma dla ciebie smaku ani sensu. Seks to twoja tajna broń. Kusisz nią, a ona daje ci władzę. Dlatego twój kochanek ma się odznaczać silnym libido i być nieco perwersyjny. Ma być mrocznie seksowny, pociągający czymś tajemniczym i zakazanym. Z pewnością mocnym i ciemnym. Ma być mistrzem. Namiętnym, kochającym seks i instynktownie wiedzącym, co doprowadzi cię do wielokrotnego orgazmu. Ale jednocześnie ma czuć, ma być intymnie. W twoim przypadku to ważne, bo seks jest dla ciebie bramą do głębokiej transformacji psychiki.

Znani mężczyźni z Marsem w Skorpionie: Kurt Cobain, Bruce Lee, Jimi Hendrix, Leonardo Dicaprio, Jude Law, Mel Gibson, Joseph Stalin, Jean-Paul Sartre, Karl Lagerfeld, Deepak Chopra, Frank Zappa, Jean-Paul Gaultier.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu,Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze