1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Jeep Renegade: rzuć mu wyzwanie

Jeep Sicilia 2015 - © Getty Images/Guido De Bortoli
Zobacz galerię 7 Zdjęć
Poznaj nowego Jeepa Renegade. Oto SUV, który sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie. Zapewnia pełną swobodę i bezpieczeństwo podróżowania, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na czerpaniu przyjemności z jazdy.

Świeża i nowoczesna stylizacja z elementami stanowiącymi dzieciństwo Jeepa sprawia, że samochód wyglada z drapieżnikami i autentycznie, a Ty możesz poczuć się pewnie. Nowy Renegade został zaprojektowany, by spełniać Twoje oczekiwania… Dlatego nie traktuj go ulgowo, sprawdź go. Rzuć mu wyzwanie i rusz w teren!

Renegade_Trailhawk

Zaawansowana technologia

To pierwszy kompaktowy SUV wyposażony w dziewięciostopniową automatyczną skrzynie biegów. Dwa zaawansowane systemy napędy 4x4 Jeep active driver i system zarządzania trakcją selec-terrain sprawdza się w każdych warunkach.

Renegade

Bezpieczeństwo

60 systemów bezpieczeństwa, w tym 60 standardowych poduszek powietrznych, tylna kamera ParkView, system ostrzegania przed kolizja czołową, system ostrzegania przed niespodziewana zmianą pasa ruchu oraz monitorowane martwego pola.

Komfort

Podróżuj swobodnie z otwartymi panoramicznym dachem, ciesząc się życiem.  Wnętrze jest przystosowane do twoich potrzeb, ale spełnia również najwyższe standardy wizualne.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze