1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Międzynarodowy Dzień Jogi i strefa miesięczników ZWIERCIADŁO i SENS

Joga na stres to hasło tegorocznego Międzynarodowego Dnia Jogi – bądź z nami! 25 czerwca 2017 r. pokażemy, jak joga pomaga na stres, który jednomyślnie - według wielu światowych analityków i organizacji zdrowotnych – został okrzyknięty największym wrogiem współczesnego człowieka.

200 krajów, 20 miast w Polsce i główne obchody Międzynarodowego Dnia Jogi 2017- 25 czerwca pod hasłem Joga na stres podczas pikniku rodzinnego w Warszawie na Polu Mokotowskim pod patronatem i z udziałem Ambasadora Republiki Indii, Ajay Bisaria oraz gościa specjalnego Ministra Jogi i Ajurwedy w Indiach Sh. Shripad Yesso Naik’a.

ZAPRASZAMY DO STREFY MIESIĘCZNIKÓW  ZWIERCIADŁO i SENS

Na stoisku wybranej szkoły jogi wymień kupon z lipcowego wydania miesięcznika ZWIERCIADŁA oraz SENS na voucher na zajęcia!
25 czerwca 2017 (niedziela), Warszawa, Pole Mokotowskie

godz. 10.00–17.00  —  Czytelnia „Zwierciadła” i Strefa relaksu „SENSu”, rodzinne zabawy i gry edukacyjne CzuCzu oraz Xplore Team

Warsztaty oraz indywidualne  konsultacje z ekspertami  ze szkoły coachingu WINGS ()

Przyjdź do nas z tym, co Cię trapi, a my podarujemy Ci motywację do rozwoju – coachingowe pytania, inspirujące zdjęcia, karty rozwojowe i inne niespodzianki.

godz. 12.00 — Droga do spełnienia – warsztat

godz. 13.30—15.00 — Coachingowa inspiracja – indywidualne konsultacje z ekspertami ze szkoły coachingu WI NGS – Aleksandra Marszał-Bohdziul

Spotkania z autorami książek Wydawnictwa Zwierciadło:

godz. 13.00—14.00 — Aneta Łańcuchowska-Jeziorowska– dietetyk, blogerka kulinarna, autorka książki „Zdrowe wody”

godz. 15.30—16.00 — Karolina i Maciej Szaciłło – autorzy książek, m.in. „Para w kuchni”, „Jem (to co) kocham i chudnę” oraz „Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem”

Więcej informacji na stronie 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze