1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Koziol ma już 85 lat!

Koziol ma już 85 lat!

Koziol.de
Niemiecka firma kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnym designem, oraz czystą formą plastikowych dodatków do wnętrz.

Koziol to marka, którą rozpoznaje niemal każdy z nas. Plastikowe konewki, koszyki czy miski, w wesołych, soczystych kolorach nie tylko stanowią idealny dodatek do wnętrza - pasują niemal do każdego - lecz również są niezwykle trwałe i funkcjonalne.

Zaskoczeniem może być jednak fakt, iż  ta niezwykle nowoczesna w formie marka świętuje w tym roku 85 urodziny! Jej pierwszym produktem były szczotki do mycia naczyń oraz "łyżki" do butów.

Dziś w portfolio znajdziemy designerskie patery, miseczki, korki do butelek czy nawet ekspres do kawy. Szczególnej urody jest najnowsza kolekcja "Koziol your Summer" wykonana z przezroczystego i wielobarwnego plastiku. Królują w niej motywy kwiatów, ptaków i owoców. Każdy z elementów idealnie pasuje do innego z letniej kolekcji, nadając ekstremalnie pozytywny, nieco popartowski charakter wnętrzu.

Jeżeli więc zima was już zmęczyła i potrzebujecie coś na poprawienie humoru i poczucie wiosny w domu, gorąco polecam dodatki do wnętrz tej niezwykle barwnej i zaskakującej marki!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze