1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Łowca przygód w Norwegii - konkurs

Łowca przygód w Norwegii - konkurs

Visit Norway
Norweska organizacja turystyczna organizuje konkurs adresowany do blogerów, którzy lubią aktywnie spędzać czas i realizować swoje pasje sportowe w czasie podróży.

Wszyscy, którzy zamiast na plażę wolą wsiąść na rower, pobiegać, pływać kajakiem, na desce surfingowej, nurkować, polecieć na lotni lub skoczyć z klifu w dół fiordu mogą wygrać główną nagrodę – 10 000 zł przeznaczonych na realizację swojej pasji sportowej w Norwegii.

Norwegia to wymarzony kraj dla pasjonatów aktywnego wypoczynku. Natura jest tutaj surowa, nieokiełznana i spektakularna. Wystarczy wymienić norweskie fiordy, słynne na całym świecie, wytapiające się lodowce, monumentalne, dzikie góry oraz niezliczone wodospady i tysiące wysp. Natura nie pozwala się tu nudzić.

Walczyć o główną nagrodę będą blogerzy, ale wszyscy sympatycy różnych dyscyplin sportowych mogą wyrazić swoje poparcie dla nich głosując. Uczestnicy będą konkurowali o wyjazd w swojej wymarzonej formie aktywności: żeglarstwie, bieganiu, wspinaczce, kajakarstwie.

Kto wygra? Zabawa właśnie się rozpoczęła, na zgłoszenia blogerów organizatorzy czekają do 13 kwietnia br., a potem rozpocznie się walka żywiołów – konkurs przeniesie się na platformę Facebook (http://www.facebook.com/visitnorwaypolska), na której za pomocą aplikacji internauci będą wybierać zwycięzcę i aktywność, jaką on reprezentuje.

Do wygrania oprócz 10 000 zł na realizację swoich sportowych zamierzeń w Norwegii w puli nagród także 9 zestawów ze sprzętem turystycznym i przewodnikami po kraju trolli i fiordów.

O tym jak przygotować swoje wakacje marzeń w Norwegii przeczytać można na stronach oficjalnego przewodnika po Norwegii

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze