1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Podaruj mamie kwiaty – Dzień Matki z Pocztą Kwiatową

(Fot. materiały partnera)
26 maja obchodzimy Dzień Matki. To wyjątkowe święto, o którym powinno pamiętać każde dziecko, nawet już to dorosłe. Matka to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Nieraz, gdy myślimy o mamie, na naszej twarzy pojawia się szczery uśmiech. To ona zajmowała się nami od najmłodszych lat, a przede wszystkim wychowała na ludzi, którymi jesteśmy dzisiaj. Warto więc zastanowić się nad tym, co zrobić, aby ten dzień był szczególny i wyjątkowy – tak, żeby nasza mama poczuła się jak najukochańsza osoba na świecie.

Na Dzień Matki jednym z dobrych pomysłów będzie podarowanie jej kwiatów, które są idealnym nośnikiem uczuć, a kwiaty kocha przecież niemal każda kobieta. Będzie to z całą pewnością trafiony prezent. Dzień Matki przypada na koniec maja, dlatego znakomitym pomysłem będą kolorowe wiosenne bukiety. 26 maja z pewnością warto spędzić z mamą, ale jak wiadomo, podróże, inne miejsce zamieszkania i odległość mogą stanowić przeszkodę. Mimo to nie powinniśmy zapominać lub odkładać tego na później. Dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie kwiatów prosto pod drzwi swojej kochanej rodzicielki. Nie bez powodu głównym zadaniem Poczty Kwiatowej jest doręczanie uczuć. Do wybranego przez was bukietu można dołączyć bilecik z życzeniami lub dobrać słodkie czekoladki. Wasze mamy na pewno będą zachwycone niezwykłą niespodzianką.

Jakie więc kwiaty wybrać w ten szczególny dzień? Tulipany, piwonie, goździki, klasyczne róże, a może kwiaty doniczkowe, jak na przykład elegancki storczyk? Wybór jest naprawdę ogromny. Najpopularniejsze są róże i tulipany, które symbolizują miłość. Można postawić również na niezapominajki, które wskazują na pamięć o osobie w dniu jej święta. Bukiet złożony z goździków, szczególnie tych białych, jest symbolem przywiązania do matki, a te w kolorze czerwonym są wyrazem szacunku. Oryginalnym pomysłem będzie podarowanie swojej rodzicielce słoneczników, które kojarzone są ze słońcem i radością. Gerbery są również chętnie wybieranymi kwiatami na Dzień Matki, ponieważ oznaczają miłość, szacunek i piękno. Można postawić na bukiety w jednym kolorze lub wybrać kolorowy bukiet, który będzie radosnym podarunkiem.

Zważywszy na wygodę oraz szybkość w realizacji – zamawianie kwiatów robi się w Polsce coraz bardziej popularne. Poczta Kwiatowa to lider w wysyłce kwiatów, posiada bogatą ofertę bukietów na każdą okazję, w tym na Dzień Matki. Dostarczamy zamówienia nie tylko na terenie całej Polski, ale również na świecie. Pomagamy w wyrażaniu uczuć pomimo dzielących was kilometrów.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze