fbpx

Kasa wraca jak bumerang: zrób zakupy i odzyskaj część wydanej gotówki!

Kasa wraca jak bumerang: zrób zakupy i odzyskaj część wydanej gotówki!
Fot. materiał partnera

Wielu z nas oszczędzanie kojarzy z unikaniem kupowania niektórych produktów, rezygnowaniem z przyjemności i bolesnym „zaciskaniem pasa”. Tymczasem rozsądne gospodarowanie pieniędzmi wcale nie musi być skomplikowane i męczące. Proces optymalizacji wydatków rozpocznij od przeanalizowania poszczególnych kosztów budżetu domowego. Następnie sprawdź, jak możesz łatwo i przyjemnie oszczędzić pieniądze na codziennych zakupach!

ZYSKoteka – impreza niskich cen w Carrefour!

Październik to miesiąc super okazji – Carrefour rozkręca ZYSKotekę dla osób szukających spektakularnych promocji. Zwrot części wydanej gotówki, trzy produkty w cenie dwóch czy drugi produkt za grosz… Brzmi nierealnie? A jednak! W ofercie marki co tydzień odnajdziesz nowe promocje – czekają cię nadzwyczajne okazje i obniżki cenowe. Śledź promocje Carrefour, bądź na bieżąco z ich zasadami i korzystaj! Kupuj wszystko, co jest ci potrzebne i wydawaj mniej. Październikowa ZYSKoteka obejmuje produkty spożywcze, kosmetyczne, artykuły gospodarstwa domowego – w tym komplety garnków i zestawy obiadowe – zabawki i wiele, wiele innych. Codzienne zakupy w Carrefour pozwolą ci na zaoszczędzenie pieniędzy w prosty sposób – kupuj mądrze i nie przepłacaj!

Kasa wraca jak bumerang – kup produkt, odzyskaj część pieniędzy!

Pierwszą z wyjątkowych październikowych promocji w sklepach Carrefour jest akcja „Kasa wraca jak bumerang” – robisz zakupy i odzyskujesz część wydanej gotówki. Zastanawiasz się jak to jest możliwe? To bardzo proste.

Kupujesz produkty oznaczone komunikatem „Kasa wraca jak bumerang” i otrzymujesz zwrot określonej kwoty na specjalny e-bon, drukowany w kasie wraz z paragonem. Zachowaj go, aby móc skorzystać z promocji. Przykładowo, kupując telewizor 39 cali (oznaczony komunikatem) za 699 zł, dostajesz w e-bonie 200 zł, które możesz wykorzystać na co tylko chcesz. To ty decydujesz, na co wydasz konkretny bon. Zapoznaj się ze szczegółami promocji i artykułami objętymi akcją. Należą do nich między innymi: różne smaki lodów, kawy ziarniste, artykuły do prania czy komplety garnków nierdzewnych. Produkty objęte promocją odnajdziesz w gazetce Carrefour oraz w regulaminie dostępnym na stronie internetowej. Kupując wszystkie artykuły z akcji „bumerang”, zyskasz ponad 448 zł!

Oszczędzanie – łatwe i przyjemne

Jak widać, oszczędzanie z Carrefour jest bajecznie proste. Wybierz się na ZYSKotekę i skorzystaj z październikowych promocji. Kup wszystko, co jest ci potrzebne i zyskaj bon za zakupy, który wydasz na wybrane przez ciebie produkty. Niech kasa wróci do ciebie jak bumerang!