fbpx

Seksowna bielizna od Lany Nguyen

Seksowna bielizna od Lany Nguyen
Materiały prasowe

Lana Nguyen Lingerie to linia ekskluzywnej bielizny, stworzona z potrzeby pięknego dopełnienia sensualnych bluzek i sukienek z kolekcji projektantki, które niejednokrotnie odsłaniają kobiece wdzięki. Urzeczywistnia marzenie o bieliźnie idealnej – takiej, która daje poczucie komfortu, lekkości, ale i rozbudza pewność siebie jaka w nas drzemie.
Delikatny temat bielizny rodził się w atelier Lany Nguyen przez wiele miesięcy i został dopracowany w najdrobniejszych detalach – od doboru koronek, wykończeń, po testowanie wzorów.

„Nigdy nie przypuszczałam, że projektowanie tych maleństw będzie takie ciężkie, prace ciągnęły się w nieskończoność. Dziś mogę powiedzieć, że jestem bardzo dumna” – przyznała projektantka w dniu premiery swojej jakże bajkowej a zarazem prowokującej linii bielizny.

Uwodzicielskie braletki (staniki bez fiszbin) oraz figi wykonano z najwyższej jakości subtelnych japońskich koronek. Każdy egzemplarz został ręcznie wykrojony oraz indywidualnie ozdobiony elementami dekoracyjnymi (np. manualnie wiązanymi kokardkami). Wszystko po to, aby rąbek bielizny mógł śmiało wyłonić się spod ubrania.

Linia uwiedzie nie tylko kobietę eksponującą świadomość swojego ciała. Bo nawet to co jest niewidoczne powinno być urokliwe. Bielizna dostępna jest w butiku w Warszawie przy ul. Nowy Świat 35/7 oraz na stronie www.lananguyen.com

Pierwsza kolekcja obejmuje cztery komplety nazwane damskimi imionami: Alice, Ana oraz Julliet (w wersji białej i czarnej). Każda nazwa odzwierciedla styl bielizny. I tak Alice jest bajkowa, fantazyjna, romantyczna. Ana – prosta, minimalistyczna, ale wyrazista. Julliet natomiast pochodzi od imienia blogerki Maffashion, która jako pierwsza pokazała się w tym uwodzicielskim, charakternym i śmiałym zestawie na swoim instagramowym profilu.

Ceny:

Figi 59-69zł
Staniki 99-129zł