fbpx

Wiosenne przebudzenie

Wiosenne przebudzenie
Matthew Williamson (Fot. materiały partnera)

Przed nami wiosna, najpiękniejsza pora roku. Przyroda budzi się do życia, dni są coraz dłuższe, a coraz większa ilość światła wprowadza nas w znacznie lepszy nastrój. Coraz wyższe temperatury sprzyjają większej aktywności fizycznej, długim spacerom i spędzaniu znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu. Nasza dieta staje się coraz lżejsza a nieuchronność lata sprzyja dokonywaniu świadomych wyborów żywieniowych.

Wiosenne przebudzenie

Wiosna to także… zmiany w garderobie! Po jesienno-zimowych tygodniach projektanci stęsknili się za ciepłem i naturą – na nowy sezon lansowane są kolory ziemi, chmur, wody oraz wszelkie odcienie zieleni.

Wiosenne przebudzenie
Exotic Earl Grey

Przepiękna kolekcja puszek Matthew Williamsona dla Newby doskonale wpisuje się w obecne, wiosenne trendy! Przepiękne puszki stworzone przez brytyjskiego projektanta mody skrywają w sobie wyjątkowe herbaciane mieszanki – Exotic Earl Grey (czarna herbata z dodatkiem olejku z bergamotki, szafranem, płatkami chabru oraz płatkami róż), Maharajas Breakfast (czarna herbata) oraz Jasmine Rose Garden (zielona herbata, kwiaty jaśminu i płatki róży). Herbatki można kupić oddzielnie lub razem – zapakowane w piękne, błękitne pudełko.

Wiosenne przebudzenie
Jasmine Rose Garden

Najwyższej jakości herbata zamknięta w przepiękną puszkę będzie doskonałym prezentem na nadchodzący Dzień Kobiet. Mamy nadzieję, że stanie się inspiracją do zatrzymania się, chwili dla siebie, odpoczynku i relaksu!

Wiosenne przebudzenie

Po więcej herbacianych kreacji zapraszamy na stronę www.newbyteas.pl