1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera

Fotoksiążka - najlepszy sposób na kolekcjonowanie wspomnień

W ofercie Printu znajdziesz szablony fotoksiążek stworzone z myślą o wyjątkowych wydarzeniach, ale również uniwersalne motywy codzienne. (Fot. materiały partnera)
Telefony towarzyszą na co dzień niemal każdemu z nas. Dziś są już nie tylko środkami służącymi komunikacji, ale także urządzeniami, które pozwalają szybko utrwalić ulotne momenty w postaci zdjęć.

Przyznaj, ile fotografii znajduje się w pamięci twojego smartfona? Czas znaleźć dla nich bezpieczniejsze miejsce – fotoksiążkę, którą stworzysz na stronie .

Nie pozwól, aby zdjęcia z twojego telefonu odeszły w zapomnienie

W tych szczególnie ważnych, zaplanowanych momentach życia – jak np. ślub – niemal każdy ma pod ręką aparat fotograficzny. Pomyśl jednak, ile pięknych, wartych zapamiętania wydarzeń spotyka cię zupełnie spontanicznie? Wówczas najlepszym sprzymierzeńcem okazuje się telefon – najszybszy sposób, by szybko utrwalić wyjątkowy moment.

Jak jednak mówi porzekadło, „papier zniesie wszystko”. Pamiętaj, że zgubiony lub zniszczony telefon wiąże się  z utratą wszystkich pięknych zdjęć, które dotychczas zrobiłeś. Najlepiej znajdź dla nich bezpieczne i trwałe miejsce – fotoksiążkę, która pozwoli ci powracać do wspaniałych momentów przez długie lata.

Fotoksiążka – najlepszy sposób na utrwalenie wspomnień

Fotoksiążka Printu to coś więcej niż sztampowy album ze zdjęciami. To w pełni personalizowany produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Trwała oprawa, doskonały papier i dopracowane szablony to przepis na jedyny w swoim rodzaju nośnik najpiękniejszych  wspomnień.

Pamiątka w postaci fotoksiążki to także idealny pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby. Urodziny, rocznica, ślub – każdy moment jest odpowiedni, aby podarować upominek w formie najlepszych wspomnień.

(Fot. materiały partnera)

Szablony fotoksiążki, dostosowane do każdej okazji

Każda okazja jest idealna, by stworzyć fotoksiążkę! W ofercie Printu znajdziesz szablony stworzone z myślą o wyjątkowych wydarzeniach (takich jak np. ślub, chrzciny, urodziny), ale również uniwersalne motywy codzienne, idealnie komponujące się ze zdjęciami z przyjacielskich spotkań, spontanicznych wycieczek, codziennych momentów z rodziną.

Każdy z szablonów możesz niemal dowolnie edytować, dzięki czemu dopasujesz go do swojego gustu. Poza tym – projektowanie fotoksiążki to naprawdę znakomita zabawa.

3 proste kroki do wyjątkowej pamiątki

Jak zrobić fotoksiążkę? To banalnie łatwe – intuicyjny edytor przeprowadzi cię przez każdy etap jej tworzenia. Wspaniałą pamiątkę zrobisz w zaledwie 3 krokach:
  1. Wejdź na stronę Printu.pl, wybierz szablon i format pamiątki, a następnie kliknij w przycisk ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ.
  2. Wgraj zdjęcia z dowolnego nośnika i umieść je w edytorze w dowolnej konfiguracji.
  3. Zamów fotoksiążkę i oczekuj na dostawę.
Prawda, że to proste?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze