1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Zadbaj o swoje dłonie jeszcze skuteczniej – poznaj 3 wskazówki!

Zadbaj o swoje dłonie jeszcze skuteczniej – poznaj 3 wskazówki!

Fot. materiał partnera
Choć produkty do dezynfekcji rąk cieszą się dużą popularnością, warto mieć na uwadze fakt, że nie wszystkie są tak samo skuteczne. W obliczu możliwego powrotu fali zachorowań na Covid-19, warto poświęcić należytą uwagę wybierając skuteczny produkt do dezynfekcji. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w obliczu pandemii? Oto 3 powody, dla których warto mieć Trisept Max zawsze przy sobie!

Jesteśmy w obliczu sytuacji, w której liczba zachorowań na Covid-19 rośnie. Jest to wynik jesienno-zimowej aury, która już powoli zaczyna gościć w naszym kraju. Zachowanie środków ostrożności i stosowanie się do 3 zasad, które zadbają o bezpieczeństwo naszych dłoni, może pomóc ochronić nas przed skutkami bezpośredniego kontaktu z wirusem i pozwoli minimalizować ryzyko zakażenia.

Wybierz najlepszy preparat do dezynfekcji rąk

Ważną zasadą bezpieczeństwa w czasie pandemii jest wybór skutecznego preparatu dezynfekującego – o sprawdzonej recepturze i składzie, a także zapewniającego nawilżenie dłoni. Zalecane jest, by płyn dezynfekujący zawierał przynajmniej 60% spirytusu o stężeniu 96%.

Warto w takiej sytuacji korzystać ze sprawdzonego płynu do dezynfekcji rąk , który zapewnia potrójne działanie biobójcze, niszcząc wirusy, bakterie i grzyby. Ponadto jest on zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt biobójczy. Trisept Max, to płyn dezynfekujący, który ma w składzie 2 alkohole, zapewnia tym samym skuteczność, potwierdzoną stosownymi badaniami. Warto też dodać, że jego producentem jest firma farmaceutyczna o prawie 200-letniej tradycji!

Stosuj płyny do dezynfekcji rąk regularnie

Drugą zasadą, która zapewnia zachowanie bezpiecznych dłoni, jest regularne stosowanie płynów dezynfekujących o działaniu biobójczym. Tylko takie rozwiązanie gwarantuje, że wirusy, bakterie i grzyby zostaną usunięte z powierzchni naszych rąk. Przy regularnym stosowaniu ważne jest również, aby wybierać produkty, które zawierają substancje nawilżające. Zastosowanie płynu do dezynfekcji Trisept Max, który ma w swoim składzie glicerynę, może odbywać się tak często, jak tylko jest to konieczne, bez obawy o wysuszenie skóry rąk – gliceryna, wiążąc wodę w naskórku, dba o nawilżenie dłoni.

Używaj płynu do dezynfekcji rąk w każdym miejscu

Trzecia zasada polega na używaniu płynu do dezynfekcji niezależnie od tego, czy przebywamy w przestrzeni publicznej czy prywatnej. Trisept Max dostępny jest w buteleczce o pojemności 30 ml, co pozwala na to, by mieć go zawsze w torebce, plecaku lub w kieszeni kurtki. Pozostaje przy tym bardzo wydajny – taka pojemność zapewni nam ok. 200 użyć. Dezynfekcję rąk należy stosować m.in. w pracy, szkole, w komunikacji miejskiej, sklepach, centrach rozrywki i innych miejscach publicznych – także przychodniach i poradniach medycznych.

Trisept Max to preparat do dezynfekcji dłoni o działaniu biobójczym – zabija wirusy, bakterie i grzyby. Wykazuje tym samym wyższą skuteczność niż kosmetyki i jest przeznaczony do wszechstronnego stosowania: zarówno dla użytku indywidualnego, jak i w placówkach medycznych. Regularna dezynfekcja dłoni w oparciu o skuteczny produkt może pomóc nam minimalizować ryzyko zakażenia. Zapytaj o Trisept Max w aptece!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze