1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Sekcja ShowOFF - weź udział w naborze

Sekcja ShowOFF - weź udział w naborze

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Do 4 marca można wysyłać projekty - fotograficzne i multimedialne na nabór do Sekcji ShowOFF 2012 jubileuszowej 10. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Sekcja ShowOFF to okazja dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę twórczą. Autorzy wybranych projektów będą mieli okazję pracować z najlepszymi fotografami, kuratorami i teoretykami fotografii w Polsce!

W tym roku Sekcję ShowOFF opieką otoczy 5 kuratorskich zespołów: - Grzegorz Piątek i Jarosław Trybuś, - Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek, - Witek Orski i Janek Zamoyski, - Adam Pańczuk i Michał Łuczak oraz - Magdalena i Gaweł Kownaccy.

Spośród zgłoszonych projektów kuratorzy ostatecznie wybiorą dziesięć i każdy z twórczych duetów rozpocznie prace z dwiema osobami. Wspólnie przygotują profesjonalne ekspozycję - efekt tych działań będzie można zobaczyć na indywidualnych wystawach w ramach Sekcji ShowOFF 2012 w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012.

Lista zakwalifikowanych projektów ogłoszona zostanie 19 marca 2012, na stronie Festiwalu ().

Zdjęcia lub materiały video, wraz z wypełnionym formularzem pobranym ze strony Miesiąca Fotografii (www.photomonth.com, zakładka ShowOFF 2012/ Zgłoś projekt), należy przesyłać drogą mailową na adres showoff@photomonth.com.

Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu będącego integralną częścią formularza. Szczegóły w zakładce Sekcji ShowOFF 2012: Zgłoś projekt.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze