1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Blisko ciała

Bilquis to marka premium stworzona z pasji do mody oraz miłości do naturalnych materiałów. (Fot. materiały prasowe)
Bilquis to marka premium stworzona z pasji do mody oraz miłości do naturalnych materiałów. (Fot. materiały prasowe)
Jaka jest idealna bielizna nocna? Modna czy wygodna? Naszym zdaniem wygrywa ta uszyta z najlepszych materiałów.

Jedwab jest wyjątkowy, niezmiernie lekki i miły w dotyku. Sprawia, że w ogóle go na sobie nie czujemy. Jest tkaniną naturalną, pięknie połyskuje i nie bez przyczyny stał się królem wśród bielizny, zwłaszcza nocnej. Warto mieć przynajmniej jedną koszulkę lub kimono z tego ekskluzywnego materiału, nie tylko na specjalne okazje!

Dlaczego jedwab?

Jedwabna bielizna nocna ma kilka zalet, które wyróżniają ją na tle innych. Przede wszystkim nie gniecie się!  I nie uczula! Jest lekka, więc nie sprawia dyskomfortu podczas snu, a przy tym w dotyku wydaje się bardzo delikatna. Pięknie układa się na ciele. Jedwab dzięki swojej higroskopijności w lato przyjemnie chłodzi, a zimą ogrzewa.

Zaprojektowane i uszyte w Polsce

Bilquis to marka premium stworzona przez kobietę, która ceni luksusowe materiały i długo szukała idealnych rzeczy do spania. Stworzona z pasji do mody oraz miłości do naturalnych materiałów, które są delikatne dla skóry i nie uczulają. To kolekcja bielizny nocnej z wysokiej jakości jedwabiu naturalnego, w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce. Ciekawe wzory, modne fasony, niebanalne dodatki, wysokiej jakości materiały to atuty, które wyróżniają markę Bilquis na rynku. Cała produkcja odbywa się we własnej, małej szwalni, dzięki czemu można dopracować szczegóły produkcji, a także w niektórych przypadkach dostosować model bezpośrednio pod Klientkę. To marka dla osób, które wciąż cenią jakość wykonania oraz wybierają materiał luksusowy, naturalny zamiast sztucznego, syntetycznego. Niedługo w ofercie Bilquis znajdą się też ręcznie malowane jedwabie.

Bieliznę nocną oraz akcesoria marki Bilquis znajdziecie w sklepie online www.bilquis.love.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze