1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Idealny prezent na święta? Bilet do teatru, na koncert, występ kabaretowy i stand-up

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Szukasz idealnego prezentu pod choinkę dla rodziny oraz przyjaciół? Kup bilet do teatru, na koncert lub kabaret! Zamiast kolejnego zbędnego przedmiotu, podaruj swoim najbliższym wspólnie spędzony czas na wydarzeniu kulturalnym. Zabierz rodziców, koleżankę lub swoją drugą połówkę na spektakl komediowy lub wyjątkowy koncert. Wybierz kabaret lub stand-up jeśli kochasz satyrę, żarty i dobrą zabawę. To właśnie takie wydarzenia zapewnią Wam najpiękniejsze wspomnienia po świętach!

Bilet na prezent – święta z kulturą

Teatr? Koncert? Kabaret? A może stand-up? To wszystko znajdziesz w bogatej ofercie Adria Art, lidera organizacji i sprzedaży wydarzeń artystyczno-rozrywkowych. To firma z wieloletnim stażem, która proponuje widzom oraz słuchaczom ponad 200 wydarzeń miesięcznie i ponad 2000 rocznie w całej Polsce!

Jeśli doskonale znasz osobę, którą chcesz obdarować, kup bilet na konkretne wydarzenie z repertuaru. Znajdziesz w nim spektakle komediowe z cenionymi aktorami, tytuły zagranicznych sztuk zaadaptowane na polską scenę oraz przedstawienia topowych producentów. Obok teatralnych propozycji, równie dużym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia muzyczne. Koncerty jubileuszowe, koncerty piosenkarzy młodego pokolenia, a także występy przywołujące wspomnienia o największych muzykach poprzednich dekad. Jeśli płyniesz na innej fali, zobacz jakie przygotowaliśmy propozycje kabaretów oraz cieszących się coraz większym uznaniem stand-up’ów. To prawdziwa gratka dla osób kochających śmiech, żarty komentujące aktualną sytuację społeczno-polityczną oraz elementy improwizacji, kiedy artyści dynamicznie reagują na komentarze widowni.

Szczegółowe informacje dotyczące każdego wydarzenia oraz bilety znajdują się na stronie internetowej Adria Art. Zapewniamy was, że bilet-prezent wywoła ogromny uśmiech na twarzy miłośnika kultury!

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Bilet-voucher – wiele opcji, jedno kliknięcie

Kiedy nie chcesz ograniczać siebie, ani obdarowywanej osoby wybierz na prezent bilet-voucher. To doskonała opcja jeśli nie wiesz jaki w jakim terminie Twój bliski będzie miał wolny czas, aby wybrać się do teatru, na koncert lub kabaret. Taki świąteczny prezent szczególnie ucieszy osoby ceniące sobie wolność i nieograniczony wybór z repertuaru Adria Art.

Voucher jest ważny przez dwa lata od momentu zakupu. Dodatkowo sam możesz wybrać kwotę, którą kogoś obdarujesz. Wszystkie kroki wykonasz online, wygodnie, w kilka minut z domowego zacisza. Jeśli martwisz się jak przekazać taki prezent przekazać bliskiemu, mamy radę. Wydrukuj plik pdf, który otrzymasz na skrzynkę e-mail, schowaj do eleganckiej koperty i połóż pod choinką. Voucher można wymienić na bilety na wydarzenia w całej Polsce.

Zarówno bilety na konkretne wydarzenia, jak i bilety-vouchery są dostępne na stronie organizatora.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze