fbpx

Kolekcja emocji i wspomnień

Kolekcja wspomnień
Biżuteria ma dla kobiet wyjątkową wartość sentymentalną. (Fot. materiały prasowe)

Kolory, zapachy, a nawet smaki mogą przywołać wspomnienia, które zachowujemy latami w naszej pamięci. Te najpiękniejsze warto mieć zawsze pod ręką.

Żyłka kolekcjonerska drzemie niemal w każdym z nas. Kolekcjonujemy różne przedmioty, które są tym cenniejsze, im bardziej przypominają o ukochanych osobach lub wyjątkowych wydarzeniach z życia. Powiększający się zbiór przedmiotów staje się w ten sposób kolekcją emocji i wspomnień, które tworzą naszą osobistą historię.

Najważniejsze momenty naszego życia jak zaręczyny, ślub, narodziny dziecka to chwile, które warto upamiętnić. Obdarować siebie bądź bliską osobę prezentem, który uwieczni to wydarzenie. W tej roli dobrze sprawdza się biżuteria.

Biżuteria kolekcjonerska

Idealnym przykładem biżuterii kolekcjonerskiej jest znana na całym świecie bransoletka z charmsami Pandora Moments. Bransoletka miała swoją premierę w 2000 roku. Od tego czasu fanki marki mogą wzbogacać swoją kolekcję, wybierając kolejne elementy bransoletki pośród setek różnych charmsów. Każdy element jest wykonany ze srebra pozyskiwanego w 71% z recyklingu i ręcznie wykańczany przez rzemieślników z Tajlandii.

Kolekcja wspomnień
Każdy element biżuterii Pandora jest wykonywany ręcznie. (Fot. materiały prasowe)

Charakterystyczne dla marki detale i kultowe motywy, takie jak logo, serca, wykończenie pavé czy splot wężykowy są niezmienne i pojawiają się we wszystkich kolekcjach. Dzięki temu projekty Pandory pozostają spójne.

„Znaczenie poszczególnych elementów z naszych kolekcji może się zmieniać z biegiem czasu. Jednak za każdym razem będzie wyjątkowym symbolem, który pozwoli na powrót do najpiękniejszych wspomnień z nim związanych.” mówi Honey Langcaster-James, psycholog związany z marką.

 

Kolekcja wspomnień
Oryginalne charmsy tworzą spójną w charakterze bransoletkę. (Fot. materiały prasowe)

W tym roku Pandora świętuje jubileusz – mija właśnie 20 lat od debiutu słynnej bransoletki. Z tej okazji przygotowano specjalną kolekcję 12 bestsellerowych charmsów z okolicznościowym grawerem. Premiera każdego z nich przypada na 20. dzień odpowiedniego miesiąca. Nowe elementy i odświeżone wersje najbardziej lubianych wzorów zaskoczą fanki, podobnie jak wykorzystanie innowacyjnych materiałów, na przykład autorskiego stopu metalu, Pandora Rose.

Kolekcja emocji i wspomnień
Kolekcja Pandora Moment uświetni jubileusz marki. (Fot. materiały prasowe)

W jubileuszowej kolekcji Moments pojawią się nowe elementy Pandora Icons – bransoletki, charmsy, zawieszka, kolczyki i pierścionek – które nawiązują do początków marki, wprowadzając zarazem świeży design.