fbpx

Rzęsy i akcesoria od Ardell – czy warto?

Rzęsy i akcesoria od Ardell – czy warto?
fot. materiały partnera

Długie, gęste rzęsy całkowicie odmieniają kobiece spojrzenie. Staje się ono głębokie, pełne wyrazu i niezwykle przyciągające. Chcąc uzyskać taki efekt, warto postawić na wysokiej jakości sztuczne rzęsy, których założenie i zdejmowanie nie będzie sprawiało trudności.

Wbrew pozorom, nie jest to łatwe. Wystarczy szybko przeanalizować ofertę rynkową, by dojść do wniosku, że wybór przeróżnych produktów oraz akcesoriów jest ogromny. To zaś powoduje problemy decyzyjne. W sieci często można spotkać się z pytaniami o konkretnych producentów, a także o wybór między rzęsami na pasku a kępkami.

Wśród polecanych producentów sztucznych rzęs, niezwykle często pojawia się firma Ardell, która od wielu lat cieszy się silną pozycją na rynku, a także zaufaniem bardzo szerokiej grupy klientek. Wszystko to sprawia, że warto przyjrzeć się jej nieco bliżej i sprawdzić, co ma do zaoferowania.

Producent sztucznych rzęs Ardell

Zanim jednak przejdziemy do przedstawiania konkretnych produktów, warto napisać kilka słów o samej firmie. Została ona założona w 1971 roku, w Stanach Zjednoczonych, przez Arnolda i Sydell Miller. Od samego początku skupiła się na dostarczaniu na rynek produktów pozwalających kobietom podkreślić swoje piękno.

Rzęsy od Ardell od razu zyskały na popularności. Pierwszy produkt firmy, rzęsy Duralash Individual, wyróżniały się sporą długością oraz objętością, dzięki której kobiece oko od razu przykuwało uwagę. Początkowy rozgłos pozwolił na szybki rozwój firmy, która produkowała coraz nowsze rozwiązania, zapewniające nie tylko doskonały efekt, ale również prostotę stosowania. Ogromną popularność zyskały zwłaszcza rzęsy Ardell Demi Wispies.

Ze względu na wysoką jakość wykonania, produkty tej marki znalazły uznanie nie tylko wśród klientek indywidualnych, ale również profesjonalistów. Rzęsy do dziś wykorzystywane są podczas rozmaitych sesji zdjęciowych, a także pokazów mody. Jest to najlepsza możliwa rekomendacja.

Rzęsy od Ardell – co wybrać?

Produkty Ardell można bardzo łatwo dobrać do własnych potrzeb. Przygotowywane są one z ludzkich włosów, toteż prezentują się w sposób niezwykle naturalny. Klientki mogą zdecydować się przede wszystkim na rzęsy na pasku, a także pojedyncze kępki. W każdym przypadku mogą liczyć na profesjonalne wykonanie, które gwarantuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również wytrzymałość rzęs. Z tego też względu doskonale nadają się one do zagęszczania i przedłużania.

To jednak nie wszystko. Firma Ardell ma bowiem do zaoferowania również szereg przydatnych akcesoriów, spośród których wymienić możemy między innymi:

  • aplikatory do rzęs,
  • kleje do rzęs,
  • odżywki do brwi i rzęs,
  • szablony do stylizacji,
  • zmywacze do kleju.

Czy warto kupić rzęsy Ardell?

Wykorzystanie naturalnych, wysterylizowanych ludzkich włosów gwarantuje doskonały efekt oraz pełną higieniczność. Klientki zyskują więc pewność, że ich rzęsy zostaną odpowiedni sposób wydłużone i zagęszczone, bez efektu sztuczności.

Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto zainteresować się ofertą firmy. Dzięki wspomnianym materiałom, a także dbałości o profesjonalne wykonanie, rzęsy wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Nie ma tu zagrożenia, że ulegną one uszkodzeniu czy też stracą swoje właściwości. To wszystko przekłada się także na łatwą aplikację i zdejmowanie.

Biorąc pod uwagę szeroką ofertę, a także wiele pozytywnych ocen klientek, śmiało można stwierdzić, że rzęsy i akcesoria Ardell to prawdziwe produkty klasy premium. Co równie istotne, oferowane są one w szerokim zakresie cenowym.