1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Złoto – źródło piękna

Złoto – źródło piękna

Jego lecznicze właściwości znane są do wieków. W Chinach stosowano je w celach terapeutycznych już 2500 lat p.n. e. , w Europie co prawda dopiero od końca XIX w., ale odkrycie przez Robert Kocha związku pomiędzy cyjankiem złota a leczeniem gruźlicy utorowało złotu drogę w innych dziedzinach życia. W wyniku rozpoczętych na szeroką skalę badań, jest dziś bowiem powszechnie stosowanie w medycynie, farmakologii i… kosmetologii!

Wiele kobiet przed ważną uroczystością pragnie zafundować skórze chwilę odprężenia. Warto wybrać się wtedy do salonu kosmetycznego na zabieg, który pomoże nam nie tylko zrelaksować się i odprężyć, ale jednocześnie sprawi, że będziemy wyglądały wyjątkowo świeżo i młodo. Zazwyczaj chcemy, żeby efekty takiego zabiegu były widoczne natychmiast!

Taką potrzebę zaspokoimy, wybierając się na zabieg z Czystym 24-karatowym Złotem, który rekomendowany jest przez kosmetyczki przed ważnym wyjściem oraz  zawsze wtedy, gdy chcemy szybko uzyskać efekt rozświetlonej i wypoczętej cery. Najlepiej na taki zabieg wybrać się dzień wcześniej, wówczas jego efekty będą zauważalne przez innych.

Marka ma w swojej ofercie Płatki Czystego 24-karatowego Złota.  Działa ono na zasadzie okluzji, która powoduje lepsze ukrwienie skóry oraz jej nawilżenie.  Efekt upiększający wynika z tego, że jony wnikają w głąb skóry. Zabieg widocznie zmniejsza istniejące zmarszczki. Twarz  po zabiegu wygląda jak po liftingu. Nie bez znaczenia pozostaje tzw. efekt psychologiczny – widząc 24-karatowe złoto na swojej twarzy, ma się wrażenie niesamowitego luksusu.

Złoto wykazuje również działanie antyseptyczne i przeciwzapalne: hamuje rozwój bakterii (jęczmień), wirusów, grzybów, stymuluje prace gruczołów łojowych, poprawia skład płaszcza lipidowego skóry.

Zabieg z Czystym  Złotem doskonale uzupełnia ekskluzywny, odprężający masaż.  Jest całkowicie bezpieczny, 24-karaty oznaczają czystość złota, dlatego jest ono nietoksyczne i nie powoduje uczuleń. Jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża.

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność  Złotego Zabiegu, udaj się do jednego z wybranych na terenie całej Polski.

Artykuł promocyjny: Synesis

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze