1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. NOWA LINIA NIVEA Q10 POWER !

NOWA LINIA NIVEA Q10 POWER !

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Odkryj moc swojego piękna z przełomową linią przeciwzmarszczkową NIVEA Q10 POWER. Linia kremów przeciwzmarszczkowych z niezwykle skutecznym koenzymem Q10 i wysoką dawką kreatyny pozwala na widoczną redukcję zmarszczek w 4 tygodnie oraz widoczną poprawę jędrności skóry twarzy już po 2 tygodniach stosowania! To superskuteczna pielęgnacja i wsparcie w walce ze zmarszczkami, dzięki pracy naukowców z Centrum Badań i Rozwoju NIVEA.

Linia NIVEA Q10 to niekwestionowany bestseller. Kobiety na całym świecie kochają jej skuteczność, a zakup produktów z linii, globalnie, dokonywany jest co  1,5 sekundy! To prawdziwy fenomen. Teraz NIVEA wprowadza nowość - Q10 POWER! To formuła przeciwzmarszczkowa i ujędrniająca z koenzymem Q10 i dziesięciokrotnie większą dawką kreatyny.

Formuła linii NIVEA Q10 POWER łączy aktywujący komórki koenzym Q10 z 10 razy większą ilością kreatyny, skutecznie przeciwdziałając zmarszczkom. Koenzym Q10, silny antyoksydant i naturalna ochrona przed procesem starzenia się skóry, w połączeniu z kreatyną stymulują komórki do produkcji kolagenu. Działają niczym zastrzyk energii, stymulując procesy komórkowe. To intensywnie pielęgnująca formuła, która regeneruje skórę. Dziesięciokrotne zwiększenie poziomu kreatyny w produktach linii Q10 POWER pozwala na widoczną redukcję zmarszczek już w 4 tygodnie oraz poprawę jędrności skóry już po 2 tygodniach stosowania. Linia NIVEA Q10 POWER zawiera też system filtrów UVA/UVB SPF 15 oraz SPF 30, który pomaga chronić skórę przed słońcem.

„Do zachowania młodego wyglądu  i witalności skóry niezbędna jest jej stała odbudowa - proces ten wymaga ogromnej ilości energii. Odpowiednio stosowany koenzym Q10 ją właśnie dostarcza”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. Co ważne, liczne badania przeprowadzane w Centrum Badań i Rozwoju NIVEA wykazały, że stosowanie produktów NIVEA Q10 POWER nie tylko wspomaga proces  dostarczania energii do komórek skóry, ale i wzmacnia jej antyoksydacyjną „tarczę ochronną”. Skóra odzyskuje równowagę fizjologiczną, jest w stanie się regenerować i jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Odpowiednia pielęgnacja oznacza w szczególności delikatne wspieranie naturalnych funkcji skóry – tak właśnie działa koenzym Q10”, dodaje.

NIVEA zawsze dba o potrzeby skóry kobiet na całym świecie. Jak pokazują badania 42% Polek w wieku 30 -50 deklaruje, że ma cerę mieszaną, a 53% określa ją jako wrażliwą. Dlatego w linii NIVEA Q10 POWER znajdziemy kremy do cery mieszanej, a teraz także dwa redukujące wrażliwość skóry z kojącym ekstraktem z lukrecji. Specjalnie dla potrzeb skóry wrażliwej opracowano: łagodzący krem na dzień  dodatkową ochroną UVA/UVB SPF 15 oraz przywracający komfort krem na noc. Innowacyjna formuła kremów jest bezzapachowa, nie zawiera alkoholu etylowego, zmniejsza skłonność wrażliwej cery do podrażnień, a do tego redukuje zaczerwienienia, suchość i uczucie napięcia skóry.

W skład kompleksowej linii NIVEA Q10 POWER wchodzą: serum do twarzy Perły Młodości, odżywczy krem na dzień, regenerujący krem na noc, krem do cery mieszanej na dzień, krem do cery wrażliwej na dzień i na noc oraz krem pod oczy.

Poznaj linię NIVEA Q10 POWER:

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWE + UJĘDRNIENIE – PERŁY MŁODOŚCI.

Rekomendowana cena detaliczna: 48 zł/40 ml

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – ODŻYWCZY KREM NA DZIEŃ SPF 15.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – ODŻYWCZY KREM NA DZIEŃ SPF 30.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml 

 

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZEWCIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – REGENERUJĄCY KREM NA NOC.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WIDOCZNOŚCI PORÓW – KREM DO CERY MIESZANEJ NA DZIEŃ.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WRAŻLIWOŚCI SKÓRY – ŁAGODZĄCY KREM NA DZIEŃ.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

 

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + REDUKCJA WRAŻLIWOŚCI SKÓRY – PRZYWRACAJĄCY KOMFORT KREM NA NOC.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/50 ml

 

 

 

 

NIVEA Q10 POWER PRZECIWZMARSZCZKOWY + UJĘDRNIENIE – KREM POD OCZY.

Rekomendowana cena detaliczna: 41,50 zł/15 ml

 

 

 

Kilka faktów o…

 • 76% Europejek wierzy, że sposób w jaki dbają o siebie dzisiaj będzie miał wpływ na ich wygląd w najbliższych 10 latach.
 • 74% korzysta z produktów do pielęgnacji twarzy na dzień, z czego 24% stosuje kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
 • 47% korzysta z produktów do pielęgnacji twarzy na noc, z czego 18% stosuje kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
 • 33% używa kremów pod oczy.
 • 27% stosuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy z ochroną przeciwsłoneczną SPF.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze