1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Powiedzmy STOP BEAUTY HEJTOWI - Kampania RIMMEL #iwillnotbedeleted

Powiedzmy STOP BEAUTY HEJTOWI - Kampania RIMMEL #iwillnotbedeleted

fot. materiały prasowe
Najnowsza kampania marki RIMMEL #iwillnotbedeleted porusza ważny temat beauty hejtu – problemu, z którym zmaga się 55 milionów kobiet na całym świecie. Oznacza to, że doświadczyła go co czwarta kobieta, a każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która padła jego ofiarą.

Kampania Rimmel #Iwillnotbedeleted przedstawia prawdziwe ludzkie historie i pokazuje, że beauty hejt pojawia się we wszystkich dziedzinach życia; borykają się z nim beauty influencerki, modelki i modele, celebryci oraz zwykli użytkownicy mediów społecznościowych – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Beauty hejt dotyka każdego. Twarzami kampanii zostały nie tylko światowe gwiazdy jak Rita Ora i Cara Delevingne, ale również lokalni influencerzy, a z Polski Ewa Grzelakowska -Kostoglu – Red Lipstick Monster.

Poniżej film promujący kampanię:

 

W ramach kampanii #Iwillnotbedeleted, Rimmel zainicjuje akcję mającą na celu realne, finansowe wsparcie działalności Telefonu Zaufania 116 111, a jednocześnie szerzenie sprzeciwu przeciwko beauty hejtowi w sieci. Za każde zdjęcie zamieszczone na Instagramie w dniach 16.11 – 02.12.2018 z hasztagiem #Iwillnotbedeleted i oznaczeniem profilu @rimmellondonpl, którego motywem przewodnim będzie czerwony element makijażu, Rimmel ufunduje jedną konsultację telefoniczna z Telefonem Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze