1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kiedy termin u Twojej manikiurzystki jest za rok…

Początek grudnia, a ty ochoczo dzwonisz do swojej manikiurzystki z chęcią zapisania się na świąteczny manikiur hybrydowy. I nagle słyszysz – „Proszę Pani, ale najwcześniejszy wolny termin mam… w styczniu.”

Manikiurzystka „awaryjna” zaprasza za to 31 grudnia, kiedy jesteś w górach z przyjaciółmi. I co teraz? Twoje paznokcie krzyczą – zadbaj o nas – ich miesięcznym odrostem. Boisz się testować nowe stylistki, bo za ważny ten manikiur. W końcu będą go oceniać przyjaciółki, siostra, matka i córka znająca każdy instagramowy trend. Pamiętasz jak dobrze wychodził ci klasyczny manikiur? To jest ten moment kiedy te umiejętności ci się przydadzą. A jeśli wcale się tym nie zajmowałaś, nic straconego. To jest proste!

Czasy, w których manikiur hybrydowy jest kojarzony z wizytami u stylistki paznokci powoli przemijają. Lakiery hybrydowe, jak i produkty potrzebne do wykonania trwałego manikiuru, są dostępne od ręki, w większości drogerii – w dużych jak i w małych miastach. Niewiele potrzeba do tego, by zająć się malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi w domu. A jak już się na to zdecydujesz, zobaczysz jaka jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Jeśli manikiur hybrydowy w domu, to tylko z Eveline Cosmetics

Zanim zdecydujesz się na konkretną markę zestawu do wykonania hybryd, zastanów się nad tym, czego od niego oczekujesz: Po pierwsze, cena produktów powinna wpisywać się w Twój budżet. Po drugie, zapewne chcesz kupić lakier pod swoim domem, a nie czekać dniami na przesyłkę ze sklepu online. Po trzecie, produkt ten musi być trwały – czyli wytrzymać świąteczne szaleństwo związane nie tylko z jedzeniem i spotkaniem z najbliższymi, ale i z pakowaniem prezentów, ze strojeniem choinki, całonocnym gotowaniem czy przygotowywaniem świątecznych ozdób. Do tego dochodzi pomoc od producenta w malowaniu płytki czyli na przykład specjalny pędzelek dla amatorów. No i komplementarność. Ta ostatnia jest najlepszym wyjściem, bo będziesz miała pewność tego, że Baza, lakier hybrydowy, Top, Cleaner (odtłuszczacz 12,99 pln) do siebie pasują. I tak właśnie będzie jeśli wybierzesz serię Hybrid Professional od marki Eveline Cosmetics.

#hybridprofessional – wszystko czego potrzebujesz

W ofercie Eveline Cosmetics znajduje się cały zestaw produktów do domowego manikiuru hybrydowego*. Zaczynając od Bazy, kończąc na Removerze. Baza jest spoiwem między twoją naturalną płytką a wybranym odcieniem lakieru hybrydowego. Dodatkowo, zabezpiecza paznokieć przed promieniowaniem UV i odbarwieniem się go od pigmentu zawartego w lakierach kolorowych. Kolejnym produktem jest oczywiście seria lakierów hybrydowych. W gamie Hybrid Professional jest ich 20. Od nudziaków poprzez neonowe i klasyczne odcienie, po czerń w dwóch wariantach – z drobinkami i bez. Warto zwrócić uwagę na cztery najnowsze kolory (od 310 do 313), które wpisują się w bieżące trendy w manikiurze – piękne fiolety, purpury i róże. Wykończeniem manikiuru hybrydowego jest Top. To on zabezpiecza stylizację przed ścieraniem się. Utwardza płytkę oraz nabłyszcza ją na wiele, wiele dni.

Każdy z produktów (Baza, Top, lakier 23.49 pln) ma specjalny szeroki pędzelek z zaokrąglaną końcówką. Jest niezwykle pomocny w aplikacji – warstwy są cieńsze i równomierne.

Zamknięty w czarnej butelce, przepięknie pachnący Cleaner ma za zadanie odtłuścić przemywaną powierzchnię. To nim lekko ścierasz zmatowioną płytkę przed nałożeniem Bazy oraz na końcu Top, by pozbyć się warstwy dyspersyjnej (lepkiej). Ostatnim produktem z serii Hybrid Professional jest Remover (11,99 pln), który idealnie ściąga manikiur hybrydowy. Stosuje się go poprzez wrapy na paznokciach – czyli folię aluminiową, którą należy zawinąć płytki, na które są przyłożone waciki nasączone kosmetykiem. Ten od Eveline Cosmetics, mimo funkcji zmywającej, pachnie bardzo ładnie – nie przeszkadza.

Mając taki zestaw w domu, nie zaskoczy cię brak wolnych terminów u twojej manikiurzystki. Nie bój się spróbować – praktyka czyni mistrza, zwłaszcza gdy masz tak dobry komplet do hybryd, jak ten Hybrid Professional od Eveline Cosmetics!

 

*Będzie ci potrzebna również lampa – ale te dostępne są również od ręki.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze