1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Kate & Kate - magiczny świat biżuterii

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Butiki Kate&Kate to prawdziwie magiczny świat. Kiedy tam wchodzę chciałabym mieć wszystko (ale potem się jednak muszę opamiętać).

Można znaleźć tam niepowtarzalne pierścionki, oryginalne bransoletki w każdym stylu (od rock’and’rollowych aż po romantyczne) ogromny wybór biżuterii etnicznej (wspaniale kolczyki Inków), barokowe naszyjniki oraz wiele, wiele więcej.

Przekraczająca próg butiku można poczuć się  jak w najprawdziwszej bajce. W Kate & Kate każdy odkrywa w sobie „sroczkę” wyszukującą błyskotki.

Możemy tam zapolować na projekty znanych na całym świece designerów. Dla polskiej marki projektują m.in.: Erickson i Beamon (ich bizuterię nosi Sarah Jessica Parker czy Michelle Obama), Dori Csengeri (projektantka haftowanych kryształami i jedwabnymi nićmi kolczyków) czy Marek Wójcicki (swoimi kolekcjami podbija Paryż).  Do każdego zakupu jest dołączony certyfikat, który potwierdza wysoką jakość ozdoby i stanowi gwarancję. To co  szczególnie zwraca uwagę, to fakt iż wszystkie dostępne ozdoby są wykonane ręcznie.

Kate & Kate  ma  również zachęcać do eksperymentowania z biżuterią i do zabawy swoim wizerunkiem. Odbywają się tu warsztaty pt. „Moda przemija, styl pozostaje” , podczas, których poruszany jest tez temat dodatków w stylizacji.

W butiku spędzimy miło czas i z przyjemnością tam wrócimy, także ze względu na przepięknie zaprojektowane wnętrza przez Magdę Gackowską (Warszawa, Sopot, Katowice) i Magdę Brejdygant (Kraków).

Ostrzegam: trudno wyjść bez zakupu!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze