1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Szwedzka marka Monki otwiera w Polsce sklepy

fot. materiały prasowe Monki
W tym roku szwedzka marka odzieżowa Monki zadebiutuje w Polsce, otwierając nie jeden, ale aż dwa nowe sklepy. Już niebawem (29 i 30 sierpnia) Monki pojawi się w Krakowie i Katowicach! Aby powitać fanki marki w Polsce marka stworzyła kampanię, w której udział wzięły cztery polskie influencerki.

Monki to marka, która tworzy historie promujące produkty w skandynawskim stylu oraz pragnie szerzyć życzliwość na całym świecie i dawać młodym kobietom siłę do działania. Odzież Monki dostępna jest w ponad 120 sklepach typu concept store. Teraz pojawi się także w Polsce.

Dawanie młodym kobietom siły do działania i wspieranie ich w tym, by czuły się dobrze z samymi sobą, stanowi podstawę wszystkich działań i wartości marki Monki. W kraju pełnym utalentowanych ludzi zapytaliśmy cztery kreatywne kobiety, czym jest dla nich siostrzeństwo. Kto najbardziej je inspiruje? Jaka byłaby jedna rzecz, którą zrobiłyby, żeby zmienić świat? Ola Sworowska, Nina Kozieradzka, Kasia Sawczuk i Ange-Sophie Reich udzieliły osobistych wywiadów, z których powstały krótkie filmy o tym, co jest dla nich ważne, co je porusza i motywuje.

 

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze