1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

HOURGLASS – wolność wyboru, morze koloru

(Fot. Sephora)
Curator to nowa kolekcja cieni luksusowej marki HOURGLASS. Pozwala stworzyć spersonalizowaną, wyjątkową paletę kolorów, które możesz uzupełniać i wymieniać w zależności od nastroju.

„Innowacyjność i integralność to serce Hourglass” – mówi założycielka i prezeska marki Carisa Janes. Od momentu powstania w 2004 roku Hourglass stawia na zrównoważony rozwój i formuły nietestowane na zwierzętach. W ubiegłym roku marka ostatecznie osiągnęła zakładany cel i wszystkie składniki odzwierzęce zostały zastąpione wegańskimi zamiennikami (powstała nawet czerwona szminka, Red 0, w której nie ma karminowego pigmentu tradycyjnie uzyskiwanego z pewnej odmiany sproszkowanych insektów). Teraz Hourglass koncentruje się na tworzeniu opakowań, które będą miały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Carisa Janes

„Chcemy, żeby nasz kosmetyki były jednocześnie luksusowe i przyjazne dla planety” – mówi Janes. Ta idea przyświecała powstaniu kolekcji Curator.

Dwanaście oszałamiających kolorów cieni do powiek w czterech wykończeniach – matowym, satynowym, błyszczącym i metalicznym daje prawdziwą wolność ekspresji i pozwala na kreatywną zabawę makijażem w zależności od naszych potrzeb i nastroju.

Z kolekcji Curator możesz wybrać pojedynczy cień lub stworzyć spersonalizowaną paletę trzech albo pięciu kolorów. Cienie są w 100% wegańskie, nie zawierają talku, a ich mocno napigmentowane formuły o gładkiej, kremowej teksturze łatwo się rozprowadzają i idealnie wtapiają w skórę.

grafika

grafika

Palety do makijażu, w których cienie można dowolnie wymieniać, są w przemyślany sposób zaprojektowane i wykonane z plastiku z recyklingu. Paleta na pojedynczy cień zrobiona jest z jednej butelki. Potrójny zestaw to dwie i pół butelki, zaś największa paletka to pięć butelek.

Plastik pokryty połyskującą, złotą warstwą metalu zmienia się w małe dzieło sztuki codziennego użytku, po które będziemy sięgać z przyjemnością przez całe lata – za każdym razem, gdy poczujemy chęć, by zrobić makijaż oczu. Pojedynczy cień znajduje się w aluminiowej ramce, która nadaje się do recyklingu. Krok bliżej zrównoważonego rozwoju.

Kolekcja cieni Curator HOURGLASS dostępna jest wyłącznie na sephora.pl

grafika

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze