1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Depilatory IPL Philips Lumea – który model wybrać?

(Fot. materiały partnera)
Chcesz zacząć wykonywać depilację światłem? Depilatory Philips Lumea są łatwe w obsłudze, dzięki czemu usuwanie włosków zajmie ci kilka chwil. Philips Lumea to linia urządzeń służących do depilacji światłem. Poznaj zalety technologii Philips IPL i ciesz się gładką skórą nawet przez 6 miesięcy!

Philips Lumea – depilacja światłem

Depilacja IPL (intense pulsed light) opiera się na technologii intensywnego światła pulsacyjnego, które pozwala osłabić cebulki włosów, a poprzez regularne stosowanie hamować ich wzrost. Wiązka światła depilatora oddziałuje na melaninę znajdującą się we włosach, a cebulki ulegają zniszczeniu.

Depilacja światłem jest bezbolesna i przypomina delikatne swędzenie, obecne jest też uczucie ciepła. Współtworzone z dermatologami depilatory Philips są bezpieczne i delikatne – urządzenie inteligentnie dopasowuje moc działania do kolorytu twojej skóry. Depilacja IPL jest komfortowa, a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy – nawet do pół roku.

Depilator Philips Lumea – zalety

Depilatory Philips IPL zaskoczą cię swoją intuicyjnością i efektywnym działaniem – zabieg wykonasz w kilka minut, a efekty będą utrzymywać się przez kilka miesięcy. Poznaj największe zalety depilatorów Philips Lumea.

  • Spersonalizowana pielęgnacja z technologią SmartSkin

Depilatory Philips Lumea to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie depilatorów IPL. Oferują spersonalizowane tryby depilacji dzięki technologii SmartSkin – depilator dobiera moc działania do odcienia twojej skóry, czyli poziomu jej napigmentowania. W zależności od potrzeb możesz manualnie zmieniać intensywność zabiegu. Philips Lumea 9000 z technologią SenseIQ ma 5 ustawień intensywności światła, dzięki czemu perfekcyjnie odpowiada na potrzeby różnych typów skóry.

  • Wielofunkcyjność – 4 nasadki do depilacji twarzy, ciała, pach i bikini

Depilatory Philips Lumea to wielofunkcyjne urządzenia, z którymi możesz zadbać o gładką skórę twarzy, pach, bikini czy nóg. Wystarczy, że wybierzesz jedną z 4 nasadek – do ciała, twarzy, pach czy bikini, a depilator Lumea rozpozna typ skóry i dobierze odpowiednią intensywność zabiegu. Philips Lumea to spersonalizowana pielęgnacja! Depilator dopasowuje się do ciebie, by zapewnić ci przyjemną i bezpieczną depilację.

  • Efektywne działanie

Warto zacząć korzystanie z depilacji światłem od zabiegów co 2 tygodnie, później ten czas może się znacznie wydłużyć. Po wykonaniu około 12 zabiegów możesz cieszyć się jedwabiście gładką skórą nawet przez 6 miesięcy [1]. Z Philips Lumea już po trzeciej depilacji usuniesz do 92 proc. włosków [2]. Depilacja nóg trwa około 8,5 minuty, a zabieg na pachy to jedynie 2 minuty [3]. Z Lumeą po prostu oszczędzasz czas!

  • Aplikacja Philips Lumea IPL do planowania zabiegów

Z aplikacją Philips Lumea IPL możesz stworzyć harmonogram depilacji dopasowany do twoich potrzeb. Aplikacja zaplanuje zabiegi na poszczególne partie ciała i wyśle przypomnienia o nadchodzących zabiegach, by realizować je systematycznie.

Depilatory Philips Lumea – który model wybrać?

Philips przygotował kilka modelów urządzeń do depilacji światłem. Najbardziej zaawansowane urządzenia Philips IPL to modele z serii Lumea 9000 z trzema lub czterema inteligentnymi nasadkami do depilacji różnych części ciała. Posiadają czujniki SmartSkin, dzięki czemu dopasowują moc zabiegu do twojej skóry. Możesz korzystać z nich bezprzewodowo, co jest bardzo wygodne i pozwala realizować zabieg w dowolnym miejscu w domu.

[1] Średnia redukcja owłosienia na nogach na poziomie 78 proc. po pełnej serii 12 zabiegów, obiektywne badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 48 kobiet.

[2] Przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach, efekty mogą być różne u różnych osób.

[3] Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze