1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. David Beckham zaprojektuje autorską linię bielizny męskiej dla H&M

David Beckham zaprojektuje autorską linię bielizny męskiej dla H&M

David Beckham nawiązał długoterminową współpracę z H&M, w wyniku której w sklepach H&M na całym świecie dostępna będzie jego autorska linia bielizny męskiej - Bodywear.

Linia DAVID BECKHAM Bodywear będzie w sprzedaży w około 1800 sklepach H&M w 40 krajach na świecie. To początek ścisłej współpracy firmy z piłkarzem, w ramach której kolejne edycje kolekcji Bodywear będą dostępne sezonowo. Pierwsza z nich trafi do sklepów 2 lutego 2012.

“W ciągu zeszłego roku, wraz z moim zespołem pracowałem nad linią Bodywear i jestem bardzo dumny z efektów,” powiedział David Beckham. „Ostatnim elementem układanki było znalezienie odpowiedniego partnera, który zająłby się sprzedażą kolekcji na całym świecie. Firma H&M okazała się doskonałym wyborem – nie mogę się już doczekać, aż fani H&M będą mogli zobaczyć moją kolekcję.”

„David Beckham jest ikoną sportu i stylu. Jesteśmy w H&M bardzo podekscytowani możliwością długofalowej współpracy i traktujemy ją jako początek niesamowitej przygody. Przyszłoroczne Walentynki będą naprawdę wyjątkowe,” powiedziała Ann-Sofie Johansson, Szefowa Działu Projektów H&M.

Znany w każdym zakątku świata, David Beckham na nowo definiuje świat, w którym żyje. Uznawany przez wielu za najcenniejszą gwiazdę na świecie, Beckham wraz ze swoim partnerem biznesowym, Simonem Fullerem, zaprezentowali w 2011 roku nową markę i linię produktową DAVID BECKHAM, której częścią jest kolekcja bielizny męskiej.

“Współpraca z H&M to ważny krok na drodze ewolucji Davida ze sportowca do biznesmena i ikony stylu,” powiedział Simon Fuller, wieloletni współpracownik Davida Beckhama. „Entuzjazm i wsparcie H&M, połączone ze skalą firmy i jej zasięgiem pomogą wzmacniać wizerunek Davida na całym świecie.”

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze