fbpx

Dzień ślubu z Made by Heart Agaty Wojtkiewicz

Dzień ślubu z Made by Heart Agaty Wojtkiewicz
mat.pras.

Każdej kobiecie zależy, bo w dniu ślubu czuć się wyjątkowo. Zadowolenie z sukni ślubnej to jeden z kluczowym elementów dobrego samopoczucia panny młodej. „Projekt powinien od początku do końca pasować do jej charakteru” – mówi Agata Wojtkiewicz.
Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Tego dnia zwłaszcza panna młoda powinna wyglądać zachwycająco. Suknia, dodatki, makijaż muszą być spójne i niebanalne. Przede wszystkim powinny jednak pasować do naszej figury, osobowości, klimatu i miejsca uroczystości.

„Tajemnica sukcesu ślubnej stylizacji tkwi w jasnym określeniu oczekiwań ze strony panny młodej. Projekt powinien od początku do końca pasować do jej charakteru. Tylko wówczas będzie mogła skupić się tego dnia na tym, co najistotniejsze. Warto także zaplanować kreację dodatkową, która zastąpi suknię pod koniec wieczoru lub następnego dnia. Niekoniecznie białą, ale spójną ze ślubnymi dodatkami” – powiedziała projektantka, która zaprezentowała swoją linię sukienek koktajlowych i wieczorowych – Made by Heart podczas Otwartego Dnia Ślubnego w

andel’s Hotel Łódź .