fbpx

Flaming & Co-miejsce z duszą

Flaming & Co-miejsce z duszą
Mat.pras.

Kiedy pierwszy raz byłam w tym butiku zastanawiałam się czemu wcześniej nie trafiłam na niego gdzieś w Europie. Piękne, stylowe wnętrze, pobielone meble, ciepły klimat Prowansji, niepowtarzalne dodatki…I wtedy okazało się, że to polska marka!
Butik Flaming&Co powstał z myślą o miłośnikach klimatu Prowansji, subtelnej rustykalności czy zwolenników wnętrz na Manhattanie. Flaming inspiruje nowymi trendami związanymi z wyposażeniem wnętrz i modą na najwyższym poziomie. Znajdziemy tu wiele produktów niszowych, niespotykanych nigdzie indziej marek. Jeśli chodzi o modowe marki, to obecny jest tu kultowy Polo Ralph Lauren- koszulki, marynarki, bluzy z charakterystycznym koniem i graczem polo. Jest też dużo najwyższej jakości kaszmirowych swetrów – marki Allude, Dear Cashmere; nonszalanckich ubrań James Perse czy akcesoriów Stella Mc Cartney Acc.

Flaming&Co., miejsce z duszą i pięknymi rzeczami

Warto dodać, że rodzina Flaming&Co jest już całkiem duża: dwa butiki w Warszawie oraz Flaming&Kids, urządzony w stylistyce dziecięcego pokoju. W ofercie salonu znajdują się akcesoria do pielęgnacji niemowlaków, zabawki oraz dodatki do wystroju wnętrza.

I jest jeszcze bardzo stylowa restauracja Flaming Restaurant, w której odnajdziemy wpływy kuchni włoskiej (pyszna pizza), francuskiej oraz amerykańskiej. W restauracji znajdziemy też sekcje delikatesów, a w niej oryginalne wędliny, sery, oliwy i wina.

Flaming&Co Warszawa ul. Mokotowska 28, CH Galeria Mokotów ul. Wołoska 12
Flaming&Kids Warszawa ul. Mokotowska 45
Flaming Restaurant Warszawa ul. Chopina 5