fbpx

Lagerfeld reżyseruje film o Chanel

Lagerfeld reżyseruje film o Chanel
fot. materiały prasowe

O tym, że Karl Lagerfeld jest nie tylko jednym z największych współczesnych projektantów, lecz także wizjonerem i doskonałym fotografem mody, nie trzeba nikogo przekonywać. Wybitny artysta jest też reżyserem, którego film o największej ikonie mody – Coco Chanel – zostanie zaprezentowany już 8 maja!
Tymczasem mamy dla Państwa trailer tego niezwykłego filmu. W rolę nieśmiertelnej Coco wcieliła się wybitna gwiazda Hollywood , Keira Knightly. Precedensem do postania filmu zatytułowanego „Once Upon a Time”, jest 100 rocznica otwarcia 1. butiku pod szyldem Chanel. Wydarzenie to miało miejsce 1913 roku w mieście Deauville.

Premiera filmu, wyreżyserowanego przez Wielkiego Karla, już 8 maja, podczas pokazu najnowszej kolekcji Chanel Cruise 2013, który tym razem odbędzie się w Singapurze. Film w całości będziemy mogli zobaczyć także on-line pod adresem chanel-news.com.

Film powstał w studio Luca Bessona, w którym Lagerfeld chciał odtworzyć atmosferę sennego i niezwykle elitarnego francuskiego miasteczka z początków XX w. Czy mu się to udało – dowiemy się już niebawem, tym czasem zapraszam do obejrzenia trailera „Once Upon a Time”!