fbpx

Mobilna kosmetyczka na już!

Walentynki w Spa
123RF.com

Żyjemy coraz szybciej i mamy coraz mniej czasu. Nic wiec dziwnego, że szukamy szybkich i prostych rozwiązań również w kwestii urody. Znakomitym rozwiązaniem wydają się więc kosmetyczki, które oferują wykonywanie zabiegów w naszym domu.
Korzystanie z usług mobilnej kosmetyczki to tak naprawdę moda, która trwa już wiele lat ale dopiero niedawno zyskało na popularności. Już dziesięć lat temu przyszłe panny młode tuz przed ślubem miały wykonywany makijaż czy manicure. Dziś możemy skorzystać z bardzo szerokiej oferty zabiegów, które mogą być wykonane w zaciszu naszej sypialni.

Jakie usługi oferują mobilne kosmetyczki?

Zakres zabiegów, z jakich możesz skorzystać, jest bardzo duży. Manicure, makijaż, relaksujący masaż, zabiegi na twarz takie jak peeling, maseczki, oczyszczanie a nawet niektóre z zabiegów modelujących ciało. Możesz też wybrać opalanie natryskowe, pedicure czy depilację.

Zalety korzystania z usług mobilnej kosmetyczki

Oszczędzasz czas-to bardzo ważne jeśli jesteś zapracowana. To ty ustalasz godzinę i nie tracisz czasu na dojazdy. To zaleta, którą docenią zwłaszcza zapracowane bizneswoman, które czas na zabiegi mają jedynie w niedzielę rano, ale to wspaniała opcja też dla zapracowanych mam, które czas na zabiegi mają tylko wtedy, gdy dzieci są już w łóżkach.

Wygoda– korzystanie z usług mobilnej kosmetyczki jest bardzo wygodne i pomocne wielu kobietom. Wspomniane już panny młode bardzo chętnie umawiają się na makijaż czy zrobienie paznokci. To wspaniała opcja tez dla młodych mam, które nie mają z kim zostawić maleństwa.

Nietypowy pomysł na imprezę– zwłaszcza na wieczór panieński. Wówczas zabiegi możecie połączyć z analizą kolorystyczną czy doborem makijażu pasującego do urody. To też znakomity pomysł na prezent dla przyjaciółki.

Nie krępujesz się-dla wielu kobiet wizyta w tradycyjnym salonie kosmetycznym bywa czasem krępująca, Otyłość, nadmierne owłosienie czy nietypowe znamiona skórne powodują, że kobiety rezygnują z wizyt w salonach piękności. We własnym domu, bez kilku klientek w poczekalni i tylko z jedną kosmetyczką, łatwiej jest otworzyć się i porozmawiać o danym problemie urodowym.

Wady korzystania z usług mobilnej kosmetyczki

Brak odpowiedniej atmosfery-niestety nie ma cudów, w domu nie ma takiej atmosfery jak w Spa. Hałasujące dzieci sąsiadów, sąsiadka ubijająca mięso na kotlety czy sąsiad, który przeprowadza remont, niestety takie odgłosy nie sprzyjają zrelaksowaniu się.

Nie odpoczywasz– dla wielu z nas wizyta w Spa czy u kosmetyczki to okazja by odpocząć i zrelaksować się. A to jest trudne we własnym domu, gdzie słyszysz różne odgłosy. W zmienionym otoczeniu jest też łatwiej zapomnieć o wywiadówce, niezapłaconych rachunkach czy raporcie na jutro. Bez dwóch zdań relaksujący masaż w domu to nie to samo co masaż wykonany w Spa.

Wysoka cena– wbrew pozorom usługi mobilnej kosmetyczki często są dużo droższe niż te, które wykonywane są w salonie. Czasem usługa wykonana w domu kosztuje nawet dwa razy więcej niż taka sama w tradycyjnym salonie kosmetycznym.