fbpx

Najciekawsze blogi beauty

Sylwestrowe know-how
123rf.com

Polska blogosfera prężnie rozwija się również w dziedzinie urody.
Blogerki i vlogerki urodowe prześcigają się w kręconych przez siebie filmikach instruktażowych i testach kosmetyków. Oto nasz ranking najciekawszych blogów beauty.

Wizażownia

 

Ciekawie prowadzona strona z wieloma zakładkami tematycznymi, m.in.: domowe spa, recenzje kosmetyków, instruktaże, włosy, tanie kosmetyki. Nam najbardziej spodobały są pojedynki kosmetyków – autorka bierze dwa produkty i porównuje ich plusy i minusy.

Aswertyna

 

Autorka bloga sama o sobie pisze: Gdzie Diabeł nie może tam Rudą Babę pośle – czyli kosmetyczne dywagację z nutą zadziorności, przyprawione dozą humory, udekorowane sarkazmem :)Plus za zabawne i szczere teksty, pisane z ogromnym poczuciem humoru. Jest to też jeden z najbardziej obiektywnych blogów. Zamiast laurek mamy rzetelne opinie. Nie brakuje też ocen krytycznych.

Blackberry lipstic

 

Punkt za rzetelne testy kosmetyków i ładną szatę graficzną.

Katosu

 

Założycielka bloga, Kasia Gajewska współpracuje z licznymi portalami i magazynami o modzie. Głównym atutem bloga są profesjonalne filmiki instruktażowe, w których Katosu pokazuje krok po kroku, jak wykonać makijaż gwiazd z czerwonego dywanu i okazjonalny make-up np. na Halloween.