fbpx

Świętuj z okazji 5.urodzin PAT&RUB

Świętuj z okazji 5.urodzin PAT&RUB
fot. materiały prasowe

PAT&RUB świętuje piąte urodziny. To piękna okrągła rocznica. Kiedy firma Aromeda wprowadzała pierwsze kosmetyki marki PAT&RUB, wszyscy zastanawiali się, jak przyjmą się one na rynku, czy Polki są już gotowe na 100% naturalną pielęgnację… Szczęśliwie dla marki i dla klientek – PAT&RUB okazało się wielkim sukcesem, a rodzina kosmetyków tej firmy, podobnie jak grono jej wiernych fanek, wciąż się powiększa.
Aby podziękować swoim klientkom za te wspólne lata, PAT&RUB przygotowała dla nich prawdziwy festiwal urodzinowy. Najbliższe tygodnie wypełni moc niespodzianek, prezentów i… przyjemności! W końcu ta bezkompromisowa marka również swoje święto musi celebrować na 100%!

– Przede wszystkim należy spodziewać się mocy promocji – zapewnia Magda Hajduk, właściciel Aromedy. – Już w tej chwili w sklepie internetowym PAT&RUB oraz w perfumeriach Sephora pojawiły się nowości, letnie „must have” – mleczne orzeźwiająco-nawilżające mgiełki do ciała oraz wodne mgiełki do ciała i twarzy. W przyszłym tygodniu natomiast pojawi się sześć limitowanych wyprodukowanych specjalnie na urodziny produktów– dodaje Magda Hajduk. Będą to bestsellery PAT&RUB: balsam do dłoni, masło do ciała oraz scrub cukrowy do ciała w zupełnie nowych aromatach: otulającym – ciepłym i słodkim oraz w orzeźwiającym – wytrawno-cytrusowym. Te dwie serie będą dostępne od teraz do jesieni.

Więcej dowiecie się już wkrótce na stronie WWW.PATANDRUB.PL!