fbpx

Wiosenne zestawy na podróż

Wiosenne zestawy na podróż

Zbliżająca się wiosna i pierwsze ciepłe dni zachęcają nas do podróży i relaksu.
Myślimy tylko o tym, żeby spakować walizki i wyjechać, i choć na chwilę oderwać się od codzienności. Na Mysiej 3 znajdziemy kolorowe akcesoria i dodatki, które wzbogacą nasz podróżny bagaż.

Elegancki look

Wiosna to przede wszystkim żywe barwy. W walizce nie może zabraknąć butów w intensywnym kolorze – chabrowe szpilki Mellow Yellow Paris wzbogacą każdą stylizację. Klasyczne, kobiece ubrania, przełamane wyrazistymi dodatkami są idealne do weekendowego looku.

Sportowy styl

Intensywne barwy zdominują także akcesoria. Tym razem warto postawić na soczysty odcień fluo w zegarku czy bransoletce Pet Petis dostępnych w Berries&Co. W podróży niezbędnym dodatkiem będzie papierowe etui na iPada marki UEG.

Naturalny akcent

Kolory fluo możemy zastąpić kontrastującymi elementami, czyli niezawodnym duetem czerni i bieli. Koszula UEG będzie dobrym uzupełnieniem klasycznego stroju. Nieodłączny dodatek każdej podróży to oczywiście książka, dla odprężenia warto sięgnąć po pełną humoru pozycję szwajcarskiej ilustratorki Fanny Vaucher -„Pilules polonaises”/„Polskie pigułki”. Książka jest do kupienia w NENNUKO w domu handlowym MYSIA 3.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze