1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kuchnia

Zasmakuj w Olejach Świata i pojedź w miejsce, które jest ci w smak!

Już 15 września startuje ogólnopolski konkurs, w którym można wygrać wycieczkę marzeń dla dwóch osób! Japonia, Meksyk, Maroko, Prowansja to tylko wybrane destynacje, o które będzie można powalczyć. Promocją wycieczkową objęte są wszystkie smaki serii Oleje Świata. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 listopada.

15 września wystartował ogólnopolski konkurs, w którym można wygrać wycieczkę marzeń dla dwóch osób! Japonia, Meksyk, Maroko, Prowansja to tylko wybrane destynacje, o które można powalczyć. Promocją wycieczkową objęte są wszystkie smaki serii Oleje Świata. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 listopada.

Kto nie marzy o dalekiej, egzotycznej podróży, pełnej wizualnych i zmysłowych przeżyć, tropikalnej przyrody, lazurowego morza, złotych zachodów słońca czy niebiańskich smaków i zapachów? Te marzenia już wkrótce mogą stać się rzeczywistością. Wszystko za sprawą konkursu „Zasmakuj w Olejach Świata”!

Jak wygrać wymarzoną wycieczkę dla dwóch osób? Wystarczy przejść kilka prostych kroków:

  1. Przyjść do najbliższego sklepu oferującego produkty Oleje Świata od Oleofarm.
  2. Wybrać swój ulubiony smak - gama jest szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie.
  3. Wysłać SMS pod numer 7057 o treści: Oleje.numer z paragonu wraz z uzasadnieniem wyboru smaku.

Na wszystkie odpowiedzi jury konkursu czeka do 17 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej: www.uniqueone.pl w zakładce REGULAMINY najpóźniej do 30 stycznia 2019 r. Oprócz wycieczki dla dwóch osób o wartości 15 000 PLN, do wygrania są także plecaki marki Dakine. Konkurs będzie wspierany działaniami online oraz materiałami promocyjnymi na terenie sklepów.

Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze