1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Gadżety erotyczne pod choinką

Gadżety erotyczne pod choinką

fot.123rf
fot.123rf
Święta to czas na miłość i bliskość. Wybierając prezent dla ukochanej osoby, weź pod uwagę gadżet erotyczny. Jeśli obawiasz się, jak wręczyć intymny prezent bez skrępowania, zobacz poradnik.

- Co roku przed Świętami zwiększa się sprzedaż luksusowych gadżetów erotycznych. Pary chcą podarować sobie wyjątkowe prezenty, dlatego wybierają zabawki eleganckie, designerskie, wysokiej jakości. Świątecznym bestsellerem jest m.in. wyróżniający się wyglądem wibrator Delight, który jako pierwszy gadżet erotyczny na świecie otrzymał nagrodę Red Dot Award, tzw. Oskara za design – komentuje Anna Moderska, edukatorka seksualna.

Jak podarować erotyczny prezent?

Gdy Wigilię spędzacie we dwoje, wręczenie intymnych prezentów nie będzie problemem. Trudności zaczynają się wtedy, gdy prezenty dajecie sobie przy całej rodzinie. Gadżety erotyczne to nic złego, ale trzeba pomyśleć o osobie obdarowywanej – czy nie poczuje się zawstydzona otrzymując taki prezent przy babci? Być może rodzina jest na tyle otwarta, że sytuacja krępująca w ogóle nie zaistnieje.

Sztuczka z pudełkiem

Jeśli jednak podejrzewasz, że po wręczeniu wibratora może nastać dwuznaczna cisza, skorzystaj z rozwiązania, które proponuje Fun Factory. Specjalnie z okazji świąt producent gadżetów erotycznych stworzył eleganckie, kolorowe pudełka Toybox – idealne na zapakowanie w nie wyjątkowego prezentu, którego nie zobaczą inni. Zaprojektowane przez Karima Rashida designerskie pudełko przyda się również do przechowywania zabawek – zostało zaopatrzone w otwór na kabel do ładowarki, wibrator może się więc ładować, pozostając schowany w środku.

Ciastko z niespodzianką

Wolisz, żeby wasze życie seksualne pozostało tajemnicą? Rozegraj to w inny sposób. Pod choinką zostaw dla swojej drugiej połówki pudełko czekoladek a w nim karteczkę z informacją, że prezent czeka na chwilę, gdy zostaniecie tylko we dwoje. W ten sposób zbudujesz podniecającą atmosferę.

Wątpliwości

Przy kupnie pierwszego prezentu erotycznego mogą nasunąć się wątpliwości, czy druga strona nie odbierze tego jako sygnału, że sobie nie wystarczacie. – Jeśli istnieje obawa, że partner może mieć takie zarzuty, warto najpierw wybadać grunt. Można przed zakupem zainicjować rozmowę o gadżetach. Kupowana kompletnie z zaskoczenia, tylko dlatego, że my sami mamy marzenie ją włączyć do gry, może być powodem nieporozumienia. Tym bardziej, że jeśli chcemy kupić coś partnerowi powinien on/ona wypowiedzieć się na temat tego, co lubi. Pamiętajmy też, że zabawka w żaden sposób nie zastąpi partnera – jego bliskości, pocałunków, słów, może za to dostarczyć parze więcej zabawy, pomóc odkryć przyjemne miejsca w ciele i zupełnie nowe odczucia  – tłumaczy Anna Moderska.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze