fbpx

Jeszcze lepszy seks

Jeszcze lepszy seks
123rf.com

Jest wam dobrze w łóżku, czy jest sens to zmieniać? A dlaczego nie? Skoro może być jeszcze lepiej, czemu nie spróbować?
Dziennikarze magazynu „Psychology Today” sprawdzili sposoby, które uczynią miłosne igraszki jeszcze bardziej udanymi. Nie trzeba z tego korzystać, ale warto zapamiętać.

  • Nie zabierajcie się do tego wieczorem, gdy jesteście zmęczeni po intensywnym dniu, chyba że macie sposób na dobry sen w postaci nieśpiesznego i leniwego seksu. Ale jeśli chcecie silnych emocji i ekscytacji, przestawcie się w swoich działaniach na rano lub nawet po południu, zaraz po powrocie z pracy, kiedy jeszcze macie dużo energii. różnica będzie zauważalna!
  • Jeśli udało wam się zorganizować romantyczny wieczór tylko we dwoje, zapalcie świece, włączcie nastrojową muzykę i … nastawcie się na zabawę! Nie musi być od razu tradycyjnie, tak jak zawsze, zgodnie z pewnym tempem i schematem. Zamieńcie się rolami, niech osoba zwykle uległa zamieni się z w dominującą, wypróbujcie jakieś gadżety seksualne. Już sama ich obecność doda nocy odrobinę pikanterii! No i spróbujcie czegoś nowego: nowej pozycji, nowego, niewypróbowanego jeszcze miejsca w domu, dajcie się sobie zaskoczyć.
  • Czy wiesz, że najbardziej seksownym słowem, gdy mówimy o miłości jest słowo: ‚tak”? Zwłaszcza, gdy powtarzasz je w odpowiedzi na figlarną propozycję łóżkową partnera. „Tak” jest przyzwoleniem i zachęceniem, dlatego gdy twój partner zaczyna odkrywać jakieś nieznane rejony twojego działa, lub próbuje nowych rzeczy, słowo „tak” pomoże mu poczuć się pewniej i swobodniej. Oprócz „tak” słownik języka polskiego zawiera dużo więcej słów – korzystajcie z nich w łóżku swobodnie, bo często najbardziej udany seks, to ten przegadany, żartobliwy i radosny.
  • Nie bójcie się używać tzw. pomocników, które ułatwią wam łóżkowe zapasy. Często podłożona pod głowę, biodra czy czy kolana poduszka diametralnie zmieni doznania. Nie wstydźcie się też wizyty w aptece i pytania o lubrykant. Choć zalecany jest głównie po 50. roku życia, kiedy pojawia się problem tzw. „suchej pochwy”, często może okazać się kołem ratunkowym podczas wyjątkowo długiej nocnej seksualnej przygody. Gładko przedłuży przyjemność wspólnego czerpania radości z bycia razem.

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze